המשחק האחרון של לאודרופ?

מאיורקה תארח בצהריים (13:00) את ריאל סוסיאדד במסגרת המחזור החמישי בליגה הספרדית. בספרד מעריכים שהפסד רביעי ברציפות יביא לפיטוריו של מאמן מאיורקה, מיכאל לאודרופ. הקשר אמיליו נסואה: "נילחם עבור לאודרופ"

יום ראשון 25 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
דודו אוואט ותומר חמד עשויים להיפרד במהלך היום ממאמנם, מיכאל לאודרופ, כך לפחות מעריכים אנשי תקשורת בספרד וכך עשוי לקרות אם מאיורקה תפסיד פעם נוספת בליגה, היום מול ריאל סוסיאדד במסגרת המחזור החמישי.

מאיורקה פתחה את העונה בצורה קטסטרופלית. היא אמנם ניצחה את אספניול במחזור הפתיחה 0:1, אך מאז ספגה עוד שלושה הפסדים, שגרוע מכך - היא לא מצליחה לכבוש אפילו שער אחד. אנשי מאיורקה זועמים על המצב אליו נקלעו, בעיקר כי קבוצתם לא פגשה עדיין את אחת הקבוצות הגדלות בליגה (איש לא האמין שבטיס תהיה בצמרת הגבוהה) ובעיקר כי ראשי המועדון לא מעוניינים בקרבות תחתית זו השנה השנייה ברציפות.

הערכות בספרד מדברות על כך שמנהלה המקצועי של מאיורקה, לאונרדו פרר יודיע למאמן מיכאל לאודרופ על סיום תפקידו אם הקבוצה תספוג הפסד נוסף במשחק הבית מול סוסיאדד. במאיורקה מכחישים פיטורים אפשריים, אך הקשר אמיליו נסואה רמז כשאמר: "אנחנו נילחם עבור המאמן שלנו".

בסוסיאדד יכולים לרשום לעצמם פתיחה טובה יותר מזו של המארחת. הקבוצה פתחה את העונה עם 2 ניצחונות, תיקו ביתי מכובד מול ברצלונה והפסד. לזכותה 7 נקודות מ-4 משחקים וחמישה שערי זכות. המאמן פליפה מונטנייר אמר לקראת ההתמודדות המוקדמת היום: "המיקום של מאיורקה לא תורם את היכולת שהיא הציגה. אני בטוח שהמשחק יהיה קשה מאוד, בדיוק כמו משחק ההפסד שלנו לפני שבוע בסביליה. בליגה הזו משחקי החוץ קשים מאוד ובטח שמדובר במשחק מול קבוצה בסדר גודל של מאיורקה".

מאיורקה תחסר במשחק את המגן קרלוס מנייז ואת הקשר חוסה לואיס מארטי. בסוסיאדד ישנם לא פחות מחמישה שחקני סגל המצויים בספק למשחק וביניהם מרקל בריגרה וצ'אבי פרייטו. ההערכות הן שמאיורקה בביתה תשכיל לרשום ניצחון שני העונה ולהעניק ללאודרופ לפחות שבוע נוסף בתפקיד.

משחק 1: מאיורקה - ריאל סוסיאדד. ההימור: 1

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק