טיגרה החמישית מסובכת בתחתית

טיגרה אמנם במומנטום נהדר והיא כבר במקום החמישי בליגה הארגנטינאית, אך השיטה בליגה מעמידה אותה בסכנת ירידה ממשית. הערב מול אול בויז היא בקרב תחתית, במטרה להישאר בצמרת הגבוהה

יום ראשון 25 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

 אחרי שמונה מחזורי ליגה, טיגרה בהחלט יכולה להיות מרוצה מפתיחת עונת האפרטורה. היא במקום החמישי בליגה הארגנטינאית עם הפסד בודד, אותו רשמה במחזור השני בחוץ מול סן חואן. מהצד השני, אול בויז במקום ה-14 בלבד, מרחק 5 נקודות מהקו האדום.

טיגרה שוב מופיעה למשחק ללא שני שועריה הפצועים, דניאל איסלאס ותיאו אסקובאר. פרט להיעדרות בין הקורות, לא יהיו שינויים בקבוצה שנמצאת בפורמה טובה. היא אמנם פתחה את הליגה ללא ניצחון ב-2 המחזורים הראשונים, אך מאז השיגה 4 ניצחונות ו-2 תוצאות תיקו.

אול בויז הדהימה את ארגנטינה כשניצחה במחזור הרביעי את ולז בבואנוס איירס, אך מאז רשמה תיקו ושני הפסדים. דווקא הערב היא מגיעה אחרי ניצחון 1-2 על ארסנאל בחוץ, משחק ליגה שנערך באמצע השבוע שעבר. הוגו בריינטוס, כוכב הקבוצה ממשיך להיעדר בגלל פציעה.

שתי הקבוצות מסובכות בקרב נגד הירידה. אול בויז נמצאת בתחתית, אבל גם טיגרה בסכנת ירידה מוחשית, מכיוון שעל פי השיטה הנהוגה בארגנטינה יורדים ליגה על פי הממוצע שהשיגה הקבוצה בשלוש השנים האחרונות - כך שהמיקום בצמרת בו נמצאת כעת טיגרה עלול שלא להספיק להישרדות.

טיגרה אחרי ניצחון 0-1 על ארגנטינוס ג'ונירוס באמצע השבוע, כאשר אול בויז שיחקה 48 שעות לפניה בליגה, ולכן היא תבוא למשחק מעט רעננה יותר. כאמור, במשחקה האחרון אול בויז ניצחה את ארסנאל, אבל קודם לכן היא ספגה שני הפסדים מביכים כאשר באנפילד האחרונה בטבלה רשמה מולה את ניצחונה היחיד בליגה ואילו גודוי קרוז ניצחה אותה 1-6.

ההערכה היא שמחזור אמצע השבוע בארגנטינה עייף מאוד את שתי הקבוצות, והפעם הן יסתפקו בתיקו במשחק ביניהן. אול בויז חזרה לליגה הראשונה רק בשנה שעברה, שבה היא סיימה בתיקו 3-3 עם טיגרה במשחק הראשון ואילו במשחק השני אול בויז ניצחה בחוץ 0-1.  

משחק 152: טיגרה - אתלטיקו אול בויז. ההימור: X

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק