מעמדו של סקולארי ימשיך להתערער?

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: גויאניינסה ופלמייראס היו במומנטום מצוין, אך נעצרו בחודש האחרון ונקלעו למיני משבר. כעת, כאשר פיליפה סקולארי "זוכה לגיבוי" מההנהלה, הוא חייב לנצח בשביל לשמור על משרת המאמן והסיכוי לאליפות

יום ראשון 25 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

גויאניינסה המארחת במקום ה-12 בליגה הברזילאית, אבל זאת זכר לפתיחת העונה החלשה. לקבוצה 9 הפסדי ליגה, אך בחודש וחצי האחרונים היא רשמה הפסד בודד בעשרה משחקים.  פלמייראס במקום השביעי והיא רחוקה 8 נקודות בלבד מהפסגה, אבל היא בוודאי לא תרצה לזכור את החודש האחרון.

פלמייראס חייבת ניצחון על מנת שלא לאפשר לואסקו המוליכה ושאר חבורת הצמרת הצפופה לברוח, והלילה ישוב אל בין הקורות בחזרה השוער מרכוס. מנג'ר הקבוצה, לואיס פליפה סקולארי נתן לשוער בן ה-38 מנוחה במשחק הקודם וחזרתו מבטיחה סגלים מלאים לשתי הקבוצות במשחק הלילה.

פלמייראס כאמור נקלעה לחודש חלש ביותר. היא אחרי ניצחון אחד בששת המשחקים האחרונים, כאשר הניצחון הבודד הזה הושג במחזור האחרון - 1:0 בבית מול סארה, והמאמן המעוטר סקולארי מוצא את עצמו בעיצומה של רעידת אדמה שמתרחשת מתחת לכסא שלו. כרגיל במקרים הללו - נשיא המועדון הכריז כי הוא ימשיך בקבוצה בכל מקרה, אבל כלי התקשורת מצטטים גורמים עלומי שם בהנהלה שטוענים כי הפסד הלילה ישלח את סקולארי הביתה.

גויאניינסה השתפרה משמעותית והשכיחה את פתיחת העונה החלשה, אבל באחרונה היא שבה לסורה.  יש לה רק ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים, אחרי שבחודש שעבר כבר רשמה 5 ניצחונות רצופים. במשחקה האחרון היא סיימה בתיקו חוץ 1-1 מול ואסקו דה גאמה הראשונה בטבלה, ומאמנה הליוס דוס אנחוס אמר כי הוא מצפה לתקופה טובה לאור הקומוניקציה הטובה בינו לבין שחקניו.

פלמייראס ניצחה את המשחק בסיבוב הקודם בביתה מול גויאניינסה 0-2. בחמשת המשחקים בין שתי הקבוצות מאז ומעולם עדיין לא נפלה תוצאת תיקו, כאשר גויאניינסה מנצחת בשלושה משחקים ופלמייראס שניים.

לאור מצבן הרגיש של שתי הקבוצות, ההערכה היא שיתפתח משחק שיתרכז במרכז המגרש, כששתי הקבוצות ממעטות לסכן את השער. אנו אפילו נגדיל ונוסיף ניחוש למשחק הזה- תיקו ללא שערים.

משחק 146: אתלטיקו גויאניינסה - פלמייראס. ההימור: X

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק