לוי: הרמנו ידיים מוקדם

הירוקים היו מאוכזבים בסיום המסע האירופי בהפסד 0:4 בברצלונה לאספניול. רוני לוי : עשינו דרך ארוכה ויפה באירופה. קטן: אכזבה גדולה. דוידוביץ': אסור היה לנו להתפרק ככה

יום שישי 16 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

במכבי חיפה היו מאוכזבים בסיום ההפסד 0:4 בברצלונה לאספניול שסיים עבורם את המסע האירופי.

רוני לוי: "לא ככה ציפיתי שתסתיים העונה האירופית. בחצי הראשון היו לנו תקוות, אבל עם כל האכזבה עשינו דרך ארוכה ויפה באירופה עם הרבה משחקים טובים. חבל שהעונה הזאת מסתיימת וקבוצה טובה יותר מאיתנו ממשיכה לשלב הבא.

גם נגד בית"ר וגם היום הרמנו ידיים לאחר ספיגת השער הראשון וזה לא מתאים לקבוצה ברמה שלנו. אין לי חרטות על ההרכב והשחקנים הטובים ביותר שמצאתי לנכון פתחו.

אם להיות כנים הלחץ עלינו גדול וכעת יירד העומס. יכול להיות שבליגה יהיו לנו כרגע יותר כוחות. ננסה לסיים את הליגה בצורה יותר מכובדת, כיאה לאלופה ויש עדיין על מה לשחק. ישנם מספר שחקנים שייצטרכו להוכיח את עצמם עד סוף השנה אם הם יירצו להישאר במכבי חיפה".

יניב קטן: "אכזבה גדולה מאוד. זאת עונה לא טובה שלנו וכולם רואים שאנחנו לא אותה מכבי חיפה משנה שעברה. במחצית הראשונה עוד היינו חלק מהמשחק והשנה אנחנו כנראה צריכים להתמודד עם דברים שאנחנו לא רגילים אליהם וזה המצב לצערי.

ספגנו רביעייה מבית"ר ורביעייה היום ונצטרך לצאת מהעונה הזאת מחוזקים, כי אין לנו ברירה אחרת. אנחנו רגילים להיות בצמרת ולקחת אליפויות והשחקנים כאן מספיק גברים כדי להתמודד עם זה".

ניר דוידוביץ': "אסור היה לנו להתפרק ככה. היינו שווים היום ובשבוע שעבר שער אחד לפחות. קיבלנו שערים מהר מדי. אספניול היא קבוצה טובה יותר".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק