באנפילד רוצה לא להיות אחרונה

המלצת ווינר לליגת הארגנטינאית. אחרי שכבשה שער ראשון העונה ואחרי שהשיגה כבר שתי נקודות ליגה, מקווה באנפילד להמשיך להתאושש. אלא שמול אוניון זה יהיה קשה במיוחד

יום שני 26 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

 אוניון ובאנפילד ייפגשו הערב למשחק במסגרת המחזור התשיעי בליגה הארגנטינאית. אוניון במקום ה-12 בליגה הארגנטינאית ואילו באנפילד במקום ה-20 והאחרון.

ג׳רונימו בארלאז יחזור לשחק באוניון אחרי שהחמיץ את תיקו החוץ 1:1 מול גודוי קרוז, זאת אחרי שספג כרטיס אדום מול ראסינג. חואן פבלוקרדנס ימשיך להיעדר מהקבוצה.

מאורו דוס סנטוס שהחמיץ את התיקו 1:1 של באנפילד מול אולימפו, עדיין בספק למשחק הזה. אבל חוץ ממנו, באנפילד בהרכב מלא למשחק.

באנפילד הבקיעה שער ראשון העונה בשבוע שעבר וזכתה בניצחון ראשון. באמצע השבוע היא הבקיעה שער נוסף וסיימה בתיקו 1:1 מול אולימפו. קודם לשני המשחקים הללו הקבוצה הפסידה שש פעמים ברציפות. מאמן הקבוצה ריקרדו לה וולפה אמר: ״אם ננצח את אוניוו זה יהיה משחק שלישי ללא הפסד דבר שיסמן את היציאה מהמשבר״.

אוניון נראתה טוב מול גודוי קרוז, אבל יהיה לה קשה מול באנפילד המתאוששת, וההערכה היא שהמשחק יסתיים בתיקו. שתי הקבוצות נפגשו ארבע פעמים בעבר. שני משחקים הסתיימו  בתיקו וכל צד ניצח משחק אחד. 

משחק מפר 216: אוניון - באנפילד. ההימור: איקס

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק