מסדר פצועים במנצ'סטר יונייטד

שני החלוצים רוני וחבייר הרננדז לא ישחקו בליגת האלופות מול באזל באולד טראפורד. אלכס פרגוסון: "קשה מאוד לדעת מתי רוני חוזר. אנחנו מכבדים את השוויצרים. זו קבוצה קשה שתעשה לנו חיים קשים"

יום שלישי 27 ספטמבר 2011

 מנג'ר מנצ'סטר יונייטד אלכס פרגוסון אישר כי ווין רוני וחבייר הרננדז יחמיצו את משחק ליגת האלופות הערב (21:45, ספורט 1) מול באזל באולד טראפורד.

רוני לא שיחק בתיקו 1:1 מול סטוק בליגה בסוף השבוע, בעוד הרננדז עזב את המשחק במהלכו. שני השחקנים לא יהיו בסגל למשחק הזה - אותו היונייטד אמורה לנצח בקלות.

פרגוסון אמר: "קשה מאוד לדעת מתי רוני חוזר. הוא יכול לעשות קצת חימום וזה הכול. ככה זה עם מתיחה בשריר. אתה יודע איך זה מתחיל ולא יודע איך זה ייגמר".

 לעומת רוני, הרננדז יהיה כשיר בוודאות למשחק הליגה הקרוב של היונייטד בסוף השבוע מול נוריץ'. על הפציעה של המכסיקני אמר פרגוסון: "זו היתה תאונה קלה וזה הכול".

 בהיעדר שני החלוצים שלו, יאלץ פרגוסון לבנות על שחקני הספסל: מייקל אואן, דני וולבק ודמיטאר ברבטוב. באזל ניצחה את המשחק הראשון בבית מול אוטלול גלאטי הרומנית 1:2, כאשר היונייטד סיימה רק בתיקו 1:1 מול בנפיקה ליסבון במחזור הראשון. פרגוסון אמר: "אנחנו מכבדים את השוויצרים. שיחקנו איתם בליגת האלופות לפני כמה שנים, וזו קבוצה קשה שתעשה לנו חיים קשים. באזל שולטת בכדורגל בשוויץ, ויש לה כמה שחקנים צעירים מוכשרים מאוד שהובילו את נבחרת שוויץ לגמר היורו עד גיל 21".  

 צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק