ראניירי: אין ברירה. צריך לנצח

אינטר שהפסידה במחזור הראשון של ליגת האלופות לטרבזונספור תתארח הערב בשעה 19:00 אצל צסק"א מוסקבה. בלי ווסלי סניידר יהיה לה קשה, אבל למאמן החדש של אינטר ברור שניצחון הוא בגדר הכרח

יום שלישי 27 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

צסק"א מוסקבה ואינטר יפתחו הערב במשחק מוקדם (19:00, ספורט 5+ לייב) את משחקי המחזור השני של ליגת האלופות.

שתי הקבוצות פתחו את בית ב' של ליגת האלופות לא טוב. צסק"א חזרה מפיגור 2:0 מול ליל לתיקו 2:2 בעוד שאינטר הושפלה במגרשה 1:0 מול טרבזונספור הטורקית. אינטר פיטרה את המאמן שלה, הביאה את קלאודיו ראניירי כמאמן חדש, שהשיג עבורה ניצחון ליגה ראשון, 3:1  מול בולוניה במחזור הליגה האחרון.

צסק"א מהצד השני, רודפת אחרי זניט בליגה כשהיא אחרי ניצחון 1:3 מול וולגה. למרות הניצחון המרשים של אינטר בבולוניה, רואים שמשהו שם עדיין לא מחובר טוב. ברוסיה הם יתקשו מאוד

אינטר תחסר במשחק את מנהיגה ובעל הבית שלה, ווסלי סניידר. ההולנדי הבינלאומי לא שיחק בניצחון 1:3 על בולוניה בסוף השבוע בסרייה A ולא יצא עם קבוצתו למשחק במוסקבה.
קלאודיו ראניירי, מאמן אינטר, אמר: "פציעתו גורעת מאיתנו הרבה מאוד כוח. אבל אין מה לעשות' נצטרך לנצח גם בלעדיו על מנת שלא להסתבך. פשוט אין ברירה, אלא לנצח" 

אינטר  תופיע גם ללא הבלם הפצוע דז'אן סטנקוביץ', וכן ללא מייקון הפצוע גם הוא. יריבתה צסק"א מוסקבה, המדורגת שניה בבית עדיין זוכרת היטב את הפסדה האחרון בליגת האלופות - מול אותה אינטר, הקרויה בפי כל "נראזורי".

וגנר לאב חלוץ צסק"א אמר: "אינטר היא המועמדות לסיים ראשונה בבית. יש לה שחקנים מנוסים וטובים וברור שיהיה קשה מאוד נגדה".

בצסק"א מקווים שהשחקנים יפגינו את אותה נחישות שגרמה להם לסיים בתיקו מול ליל במשחק הראשון. ולדימיר גבולוב יחליף את איגור אקיניפיב - שוערה הפצוע של הקבוצה. גם הקשר היפני הפצוע קיסוקי הונדה יחסר בצסק"א. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק