הכרטיס האחרון לגמר ה-WNBA

המלצת ווינר ל-WNBA: אחרי שמינסוטה כבר הבטיחה את מקומה בגמר ליגת הנשים הטובה בעולם, כעת היא ממתינה ליריבה שתיקבע הלילה במשחק ההכרעה בין אינדיאנה ואטלנטה. קאצ'ינגס, ה-MVP של העונה בספק

יום שלישי 27 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

כמה ימים אחרי שהוכרזה כשחקנית האיכותית של הליגה - טמיקה קאצ'ינגס נפצעה והיא עלולה שלא לשחק הלילה עם קבוצתה מול אטלנטה במשחק שיקבע מי מהשתיים תגיע לגמר ה-wnba.

אטלנטה כפתה משחק שלישי ומכריע כשניצחה את אינדיאנה ביום ראשון באולמה 94-77, זאת אחרי שאינדיאנה ניצחה במשחק שפתח את סדרת הגמר האזורי ביום חמישי שעבר, 82-74.

קאצ'ינגס עזבה את המשחק ברבע האחרון ביום א' אחרי שניסתה לבלום את אליסון באלס, ותחילה היה חשש כי קרעה את גיד אכילס, אולם כעת מתברר שהפציעה קלה ויתכן שהיא תתלבש למשחק הלילה. כידוע, קאצ'ינגס קרעה גיד אכילס בפלייאוף של שנת 2007 והפסידה חלקים ניכרים מהעונה שלאחר מכן. הכוכבת שהוכרזה כאול סטאר שבע פעמים צברה ממוצעעים של 15.5 נקודות, 7.1 ריב' ו-3.5 אס' בעונה האחרונה. מאזנה הוא הטוב ביותר במזרח.

פציעתה של קאצ'ינגס תעביר את הלחץ לקאטי דוגלאס, שהעמידה ממוצעים של 20.4 נק', 4.2 ריב' ו-3.2 אסיסטים בפלייאוף. דוגלאס אמרה: "אני מכירה את קאץ'. יש לה מחויבות לקבוצה ואני לא רוצה לעשות ספקולציות איך ניראה בלעדיה עד שנדע אם היא תשחק או לא".

כדי לדעת איך להתגבר על פציעה של שחקנית מרכזית - אינדיאנה רק צריכה להסתכל על יריבתה היום אטלנטה, שלמשחק ביום א' עלתה ללא הסנטרית אריקה דה סוזה שנסעה לקולומביה כדי להשתתף בטורניר קדם אולימפי עם נבחרת ברזיל. חברתה הברזילאית אייזין קסטרו עלתה במקומה בחמישיה וקלעה 30 נקודות כאשר אנג'ל מקארת'י הוסיפה 27.

בלי דה סוזה אטלנטה העמידה סגל מקוצר ומהיר, שניצח את המשחק. הן חטפו 19 כדורים וקלעו ב-54.6 אחוז מהשדה.

קסטרו אמרה: "זו הרגשה נהדרת להצטיין במשחק כל כך חשוב, אבל נקווה להשלים את המשימה שלנו הלילה". אנו מעריכים שלמרות הפציעה, ה-MVP לא תפספס משחק ששווה כרטיס לגמר ה-WNBA. גם אם היא לא תפתח את המשחק, היא תהיה שם במידת הצורך. זו כמובן השערה בלבד, אך גם בלעדיה בידי שחקניות אינדיאנה הכח להכריע את הסדרה לזכותן.

משחק 76: אינדיאנה פיבר - אטלנטה דרים (‎+1). ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק