קיבלנו את כל התמיכה כדי להצליח

מכבי תל אביב ערכה הערב את מסיבת העיתונאים הרשמית שלה לפתיחת עונת 2011/12, והמאמן דיויד בלאט אמר בין היתר: "לא רוצה ללחוץ על השחקנים, אבל יש מאיתנו הרבה ציפיות"

יום שלישי 27 ספטמבר 2011
שלמה חסיד
מכבי אלקטרה תל אביב פתחה הערב (שלישי) רשמית את עונת 2011/12 כשקיימה את מסיבת העיתונאים המסורתית שלה, במהלכו הוצג סגל הקבוצה, לרבות שחקני הרכש החדשים.

יו"ר המועדון ב-42 השנים האחרונות, שמעון מזרחי, פתח את הדברים ואמר: "לעניות דעתי, העונה הזו תהיה שונה מעונות קודמות. הסיבה הראשונה לכך היא העובדה שחביבנו דרק שארפ, נמצא איתנו, עם הצוות המקצועי. זה דבר חשוב מאוד למועדון ומראה את עקרון המשפחתיות וההמשכיות. אני יכול רק לברך על שזכינו בעוזר מאמן כזה. כמו כן, אנחנו משחקים העונה ב-3 ליגות, הליגה הישראלית (מפעל גביע המדינה) היורוליג והליגה האדריאטית. מדובר בעומס רב של 80 משחקים, ואנחנו נדמה בכך לליגת ה- NBA".

המאמן דיויד בלאט: "עברתי קיץ בלי מכבי והתגעגעתי מאוד. במיוחד לשחקנים ולצוות, ולמכבי אלקטרה ת"א עצמה. מכבי היא הרבה יותר מקבוצה. כל ההישגים של המועדון הזה לא מגיעים סתם, אלא כתוצאה ממחויבות גדולה ואמיתית מצד אלו שמובילים את המערכה, ההנהלה, ואלו שעובדים במערכת, הצוות, ומובן השחקנים, שנותנים מעצמם הרבה מחוץ ובתוך המגרש. כשיש עם מי לעבוד, לא קשה במיוחד להשיג ולהצליח. האופי המדהים והאיכות הגדולה של כל מי שלוקח חלק במערכת הזו מסמל את הכל".

"השנה כמובן יש ציפיות במכבי. לא רוצה ללחוץ על השחקנים, אבל יש מאיתנו הרבה ציפיות. לשמחתי קיבלנו את כל התמיכה כדי להצליח. אני לא מדבר ספציפית על הצלחה ב-3 ליגות, אלא על האפשרות לשחק כדורסל איכותיבהרבה יותר משחקים, להעניק לקהל שלנו יותר אפשרויות לראות את הקבוצה. מכבי מצליחה בגלל האנשים שיש בה, וכולנו מאוד גאים להיות חלק ממנה וננסה עם כל הלב לשמח את כל מי שאוהב את הקבוצה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק