מזרחי: אין פייבוריטית לזכייה

יו"ר מכבי ת"א אמר הערב ל-TELESPORT: שיטת הפיינל פור פסולה ולא הוגנת, היג מפלה אותנו לרעה. גיא פניני מהפועל ירושלים: מאמינים שאפשר לעשות את זה. קטש נבחר למאמן העונה. ניילון לשחקן העונה

שבת 26 מאי 2007
שלמה חסיד
כל המי ומי בכדורסל הישראלי הגיעו הערב להיכל נוקיה על מנת להשתתף בערב הגאלה, לקראת הפיינל פור הישראלי, שיפתח ביום שלישי בערב.

במהלך הערב נבחר לי ניילון מבני השרון לשחקן העונה ועודד קטש למאמן העונה.  לחמישיית העונה נבחרו: טריי סימונס, רביב לימונד, לי ניילון, מריו אוסטין וניקולה וויצ'יץ'.  תגלית העונה הוא: גוני יזרעאלי רכזה של גלבוע/עפולה.

שחקנה שלĠמכבי תל אביב ליאור אליהו אמר ל-TELESPORT: "זה מרגש שהולכת להיות לי אליפות ראשונה. גליל עליון שתפגוש אותנו בחצי הגמר היא קבוצה שאני מכיר מצויין והיא בהחלט יכולה להקשות עלינו את החיים, אבל אני מאמין שננצח וניקח את האליפות. אני אעשה כל Ӟאמץ בשביל לשחק ביום שלישי".

שמעון מזרחי: "אני בהחלט מתרגש לקראת הפיינל פור. עובדים עונה שלמה בשביל תואר האליפות. אין פייבוריטית בפיינל פור. השיטה של הפיינל פור היא פסולה, לא הוגנת ולא ספורטיבית&nŢsp;- לא משחקים גביע פעמיים. אנחנו מתמודדים בפיינל פור מול גליל במשחק אחד למרות שיש בינינו פער של 10 נקודות מהעונה הרגילה והכל יכול לקרות, בעיקר כשאנחנו מגיעים עם שלושה שחקנים פצועים.

גיא פניני, שחקנה של הפועל ירושלים, אמר: &qŵot;אני בהחלט מאמין שאפשר לקחת את הפיינל פור אחרת לא הייתי פה. להפסדים בסיבוב השלישי אין משמעות. אנחנו נגיע מפוקסים לגמרי ומקווים שנעשה את זה". 

צילומים: יותם רונן

תגובות

טלספורט בפייסבוק