ניצחון בכל מחיר

המלצת WINNER ל-MLS: ריאל סולט לייק תארח הלילה את שיקגו פייר כאשר שני הצדדים חייבים את 3 הנקודות. סולט לייק חייבת להחזיר את הכבוד לאוהדים, שיקגו נלחמת על מקומה בפלייאוף

יום רביעי 28 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

 לשתי הקבוצות זהו משחק חשוב מאוד - אבל מסיבות שונות. סולט לייק כבר הבטיחה את מקומה בפלייאוף, אבל אחרי התבוסה 1-4 שחטפה מדי.סי יונייטד בסוף השבוע היא חייבת ניצחון כדי להרגיע את האוהדים שלה. שיקגו חייבת ניצחון כדי להישאר בתמונת הטופ 10 במזרח, אחרי שהשיגה ניצחון רביעי בחמישה משחקים לאחרונה, כשניצחונה האחרון היה 3-2 על ניו אינגלנד ביום ראשון האחרון.

בסולט לייק יייעדר טוני בלטרן הפצוע ואילו בשיקגו ייעדר גבריאל פרארי. שני השחקנים משמעותיים ביותר בקבוצות שלהם. ב-13 המפגשים בין שתי הקבוצות עד עתה בהיסטוריה סולט לייק ניצחה שלוש פעמים ושיקגו חמש פעמים. שאר המשחקים הסתיימו בתיקו. בסולט לייק התקיימו עד עכשיו שישה משחקים וכל צד ניצח פעמיים.

המשחק האחרון בין שתי הקבוצות היה ב-22 ביוני, והתוצאה בסיום היתה 0-0 מאכזב. במחצית השניה של אותו משחק שוער סולט לייק, ניק רימאנדו לייק עצר ארבעה מצבים בטוחים ונבחר לאם.וי.פי של המשחק. סין ג'ונסון שוער שיקגו הציל שני שערים בטוחים במשחק הזה. שיקגו התייצבה למשחק הזה במערך 4-4-2 ואילו סולט לייק עלתה במערך של 4-3-1-2.

סולט לייק עשתה ריצה יפה של חמישה ניצחונות רצופים לפני שחטפה מהלומה של 1-4 מול די.סי יונייטד במחזור האחרון. ערב המחזור הקבוצה נמצאת במקום השלישי בבית המזרחי, ויש לה 51 נקודות מ-29 משחקים. נאט בורקרס, בלם הקבוצה אמר: "חטפנו מהלומה קשה ובלתי צפויה במחזור האחרון, אבל בכדורגל זה לפעמים טוב לחטוף סטירה ולחזור לעמוד עם הרגליים על הקרקע. אחרי משחק כזה יש לנו חוב מוסרי לאוהדים שלנו שרוצים פיצוי על המשחק האחרון. אבל מעבר לכל דבר - אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לחטוף עכשיו הפסד שני רצוף רגע לפני הפלייאוף, כי זה ייצור מומנטום שלילי. אנחנו חייבים לקחת שלוש נקודות, בלי קשר לכך שהיריבה שלנו מגיעה למשחק הזה בתנופה גדולה ויהיה קשה מאוד מולה".

לשיקגו ממול יש 33 נקודות מ-29 משחקים, והיא נמצאת במקום השביעי בבית המזרחי. דן גרגן שחקן הקבוצה אמר: "אנחנו באים לכל משחק עם רצח בעיניים. אנחנו בתקופה טובה, והניצחון ביום ראשון 2-3 על ניו אינגלנד הוכיח למה אנחנו מסוגלים. אנחנו באים לסולט לייק במטרה אחת והיא להשיג שלוש נקודות. כל תוצאה אחרת תהיה אכזבה בשבילנו, למרות שמדובר במשחק חוץ קשה מול יריבה אטרקטיבית".

התחזית: לשתי הקבוצות פשוט אסור להפסיד. המאצ' אפ ביניהן די צמוד, כפי שהוכיח המשחק האחרון ביניהן. ההערכה היא שהמשחק יסתיים בתיקו עם שערים, שהוא ברירת המחדל הטובה ביותר עבור שתי הקבוצות הזקוקות כל כך לניצחון.

משחק 150: ריאל סולט לייק - שיקגו פייר. ההימור: X

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק