טוונטה וקראקוב עולות להתקפה

הערב בליגה האירופית ייפגשו טוונטה אנסחדה שכובשת בצרורות בהולנד מול ויסלה קראקוב, שהחלה בשבועות האחרונים לפרוע במעט את השטרות בליגה המקומית. האם דודו ביטון ימצא את הרשת גם בהולנד?

יום חמישי 29 ספטמבר 2011
שלמה חסיד
המאמן ההולנדי של ויסלה קראקוב, רוברט מסקנט מתכונן למשחק מיוחד עבורו הערב- מול טוונטה ההולנדית.

הפולנים נוסעים לאנסחדה במטרה להשאיר מאחור את ההפסד לאודינזה 1-3 בביתם במשחק הראשון בבית. מנגד, ההולנדים אחרי תיקו מכובד מול פולהאם במשחק הראשון שנערך בלונדון.

מסקנט לא הסתיר את התרגשותו לקראת המשחק ואמר: ״הבן שלי גר חמישים קילומטר מאנסחדה ויבוא לראות את המשחק עם ההורים שלי. תהיה לי חוויה מיוחדת". כשנשאל במי משפחתו תתמוך במשחק הוא התלוצץ:  "ברור שהם תומכים בי במשחק - אני זה שדואג להם להזמנות״.

באשר למשחק הוסיף המאמן: ״טוונטה משחקים כדורגל התקפי, כך שננסה לעקוץ אותם במתפרצות״. ויסלה תשחק ללא שני הכוכבים, מאור מליקסון ופטריק מלקי הפצועים. לא פלא שמאמן ויסלה אמר: ״תיקו טוב לנו במשחק הזה״.

השוער הפולני של טוונטה פיליפ בנדרק אמר: ״אני כל הזמן רואה ליגה פולנית באייפד שלי. ויסלה מצויינים בהתקפה ונקווה שהם לא יעקצו אותנו״.  

בליגות המקומיות הקבוצות מסתדרות לא רע בכלל. טוונטה אמנם לא בראש הטבלה בעקבות הפסד החוץ המפתיע לרודה לפני כשלושה שבועות אך מאז היא מציגה כדורגל התקפי משובח. במשחק האחרון היא סיימה ב-1:1 באמסטרדם ארנה מול אייאקס, משחק העונה בהולנד.

ויסלה קראקוב פתחה את הליגה בצליעה, אבל לאט ובזהירות היא נכנסת לעניינים. דודו ביטון עשוי לקבל את ההזדמנות הערב בהרכב, לאחר שגם במשחק הליגה האחרון מצא את הרשת - בו קראקוב ניצחה 2:3. ביטון כבש את השער הראשון במשחק.

ולמרות כל הסימפטיה לויסלה "הישראלית", גם בשל הפציעות המשמעותיות מהן היא סובלת בקישור וגם בשל יחסי הכוחות - טוונטה לא תתקשה לנצח ובגדול. היינו ממליצים בזהירות לנסות במשחק למעלה מ-4 שערים.

משחק 166: טוונטה - ויסלה קראקוב. ההימור: 1

צילום: Getty Images

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק