כל נקודה קריטית לפלייאוף

המלצת WINNER ל-MLS: הליגה בארה"ב מעבירה הילוך ונכנסת ליישורת האחרונה לקראת משחקי הפלייאוף. הבית המזרחי צמוד במיוחד וכל משחק הופך למלחמה. הלילה נפגשות פילדלפיה ודי.סי יונייטד

יום חמישי 29 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

משחק גדול בבית המזרחי ייערך הלילה בין שתי קבוצות המרוחקות רק שתי נקודות בטבלה המזרחית הצפופה, שבה שש קבומות צמודות זו לזו ופער של ארבע נקודות מפרידות ביניהן לקראת משחקי הפלייאוף.

פילדלפיה מגיעה למשחק אחרי תיקו 1-1 בחוץ מול קנזס, בעוד שדי סי יונייטד נמצאת אחרי מרהיב במיוחד, 1:4 על חשבון סולט לייק.

שתי הקבוצות נפגשו בעבר שלוש פעמים, כאשר כל צד ניצח משחק אחד ומשחק נוסף הסתיים ללא הכרעה. המשחק האחרון ביניהן היה בסיבוב הקודם העונה, בשני ביולי, אז די סי ניצחה בביתה 1-2. וולף כבש לזכות המארחים בדקה ה-44, קיצ׳ן איזן אחרי 5 דקות ונג׳אר קבע את תוצאת המשחק בדקה ה-58. שתי הקבוצות שיחקו במערך של 4-1-3-2 וכך צפוי להיות גם במשחק הלילה. 

הקבוצות לא יגיעו בסגלים מלאים למשחק, כשפילדלפיה תיאלץ להסתדר ללא שוערה הפצוע פאריד מונדרגון, ואילו די.סי ללא הקשר המחונן ברנקו בוסקוביץ׳.

לפילדלפיה 40 נקודות מ-29 משחקים והיא במקום הרביעי במזרח. פטר נובאק, מאמן הקבוצה אמר לקראת ההתמודדות הקשה: ״אנחנו בשלב קריטי של העונה, רגע לפני הפלייאוף. תהיה חוויית כדורגל כי בשלב הזה כל נקודה קריטית ומי שתילחם יותר- תנצח״.

לדי.סי יש 38 נקודות מ-28 משחקים ומקום שישי במזרח. בן אולסן, מאמן די.סי אמר: ״אנחנו מגיעים למשחק בתנופה אחרי ניצחון משכנע 1-4 על סולט לייק שהעלה את הביטחון של הקבוצה. אני מאמין שנמשיך את המומנטום ונעשה ניצחון שיזניק אותנו לעמדה טובה לקראת הפלייאוף״.

הלחץ לקראת תחילת משחקי הפלייאוף מורגש, וכאמור כל נקודה קריטית. אנו מעריכים שהמשחק יהיה צמוד במיוחד ויסתיים ללא הכרעה. 

משחק 220: פילדלפיה יוניון - די סי יונייטד. ההימור: X 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק