אולי ההזדמנות האחרונה לאליפות

המלצת WINNER לליגה הנורבגית: טרומסו חלשה במיוחד במשחקי החוץ, אבל הפסד נוסף מחוץ לבית עלול לעלות להם באליפות. המשוכה הערב תהיה אלסונד, שחייבת את הנקודות בשביל להבטיח את ההישארות בליגה

יום חמישי 29 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
הליגה הנורבגית הולכת לקראת סיום, וטרומסו השנייה בטבלה נמצאת מרחק 7 נקודות מהמוליכה מולדה, כשלטרומסו משחק חסר אותו היא תשלים הערב כשתתארח אצל אלסונד.

אלסונד המארחת ניצבת במקום ה-12 בליגה הנורבגית, מרחק נקודה בלבד מהפלייאוף התחתון. למזלה היא יכולה להתנחם בכך שפרט למשחק הערב יהיה לה משחק נוסף להשלים בתקווה להתרחק מסוגנדאל שבמקום ה-14 המוביל למשחקי מבחן.

פבלו הררה שוב לא כשיר באלסונד בגלל פציעה, והקבוצה תיאלץ להסתדר גם ללא פרדריק קרלסן המושעה. טרומסו תחסר את בלמה הסנגלי המצוין, סיילו סיס המושעה.

אלסונד שברה בצורת ארוכה של משחקים ללא ניצחון כשניצחה לפני שבוע וחצי את סרפסבורג בחצי במסגרת הליגה. ארבעה ימים אחר כך היא רשמה ניצחון שני ברציפות במסגרת הגביע על חשבון סטארט. לצערה, הגיע סוף השבוע ועימו הפסד ליגה נוסף - 0-1 להאוסגאונד. 

כוכב הקבוצה, מייקל ברנטס בכושר אישי ירוד ומדובר בבעיה משמעותית שמקרינה גם על חבריו. הקבוצה ניצחה בארבעה מחמשת משחקי הבית שלה אבל רק משחק אחד מזה היה בליגה - הפתעה ענקית נרשמה כשהיא גברה 1:2 על אלקמאר במסגרת מוקדמות הליגה האירופית, אך בגומלין היא חטפה שישייה.

טרומסו חלשה מאוד במשחקי החוץ שלה, דבר שבהחלט עלול לעלות לה באליפות. הם הפסידו 1-3 לאוד גרינלנד בחוץ במשחקם האחרון ויש להם רק 2 ניצחונות חוץ מפתיחת העונה, מתוך 11 משחקים. טרומסו לא נראית כמי שיכולה לאיים על מולדה במירוץ לאליפות - אחרי ניצחון חוץ אחד בששת משחקי החוץ האחרונים. 

בסיבוב הקודם טרומסו ניצחה את אלסונד 0-1 בביתה, כאשר ב-14 המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצות טרומסו ניצחה שמונה פעמים, אלסונד ארבע ושני משחקים נגמרו בתיקו. אונ מעריכים כי ביכולתה של טרומסו, למרות הכל, להשיג 3 נקודות חשובות במיוחד ולהישאר בתמונת האליפות. 

משחק 184: אלסונד - טרומסו. ההימור: 2

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק