קודם שהספורט יתנתק מהעסקנים

שנה טובה? השנה האחרונה לוותה בכישלונות בכל התחומים חוץ מההתעמלות האומנותית. שלמה חסיד יודע מה צריך לעשות כדי להבריא את הענף

יום חמישי 29 ספטמבר 2011
שלמה חסיד
 עוד שנה עברה על כוחותינו ועדיין הספורט הישראלי צועד במקום. הספורטאים מנבחרת הכדורגל, נבחרת הכדורסל, הטניס, ומה לא? כמעט כולם נכשלו במשימות שלהם, ומזל שיש התעמלות אומנותית, ששם אנחנו עדיין רושמים הישגים.

אז מה אפשר לעשות כדי שבשנה הבאה, שהיא שנה אולימפית, נשיג יותר? פשוט מאוד - לנתק את הספורט מהעסקנים הפוליטיקאים, מיד. כי כל עוד העסקנים למיניהם בוחשים בקדירה וחורצים גורלות, אנחנו נמשיך לצעוד במקום.

הגיע הזמן שאת העסק ינהלו ספורטאי עבר, עם זיקה לענף, ולא כל מיני פוליטרוקים ששורדים פה שנים, תודות לדילים שאין זה הזמן המקום לפרטם - בכל זאת, חג היום.

בניגוד למה שחושבים פה, יש לנו בהחלט מה להציע בענפים השונים, למרות המצב הביטחוני/כלכלי הקשה של המדינה עדיין אנחנו או טו טו, שמונה מיליון תושבים ואין סיבה שלא נגיע ליותר, בכל הענפים.

אבל כשהפוליטיקה היא חזות הכול. כשהקשרים קובעים ולא הכישורים, רק טבעי הוא שהמצב חצב.
 
אז נכון שבמדינת היהודים אי אפשר בלי קומבינות. אבל בכל זאת בואו נשאיר תחום אחד בחיים נקי וטהור מהתערבות של אינטרסנטים, וזה הספורט. ואולי אם זה יוביל לתוצאות הרצויות, לאט לאט נרחיק את הפוליטיקאים משאר עמדות הכוח, ואולי גם יום בהיר אחד יהיה פה טוב. אמן. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק