2 המלצות לליגה הגרמנית השנייה

לקראת משחקי יום שישי אנו מעניקים שתי המלצות ווינר למשחקי ליגת הבונדסליגה השנייה. המשחקים בין אאכן - פ.ס.וו פרנקפורט ובין אוהה - האנזה רוסטוקיום שישי 30 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס. 6 - אוהה - האנזה רוסטוק

אחרי שהשיגה ניצחון משמעותי ומרשים במיוחד 3:2 בסט. פאולי בשבוע שעבר, אוהה תחפש להשיג ניצחון שני ברציפות הערב כשהיא תארח את האנזה רוסטוק, שעדיין ללא ניצחון ליגה אחרי 9 מחזורים.

באותו משחק הירואי של אוהה היא עוד פיגרה במחצית 0:1, אבל מהפך מדהים סייע לקבוצה להשיג את ניצחון החוץ הראשון שלה העונה והשני בסך הכל. בזכות הניצחון עלו חניכיו של ריקו שמידט אל המקום העשירי בטבלה, כאשר לזכותם 10 נקודות. רוסטוק אמנם ללא ניצחון עד כה, אך לזכותה 6 תוצאות תיקו ו-3 הפסדים - מה שמספיק למקום ה-17 והלפני אחרון.

רוסטוק העולה החדשה הייתה קרובה מאוד להשיג ניצחון בכורה בשבוע שעבר, אך שער שיוויון מאוחר של קרלסרוהה מנע ממנה ניצחון בכורה לעיני הקהל הביתי.

בפעם האחרונה שנפגשו הצדדים זה היה בעונת 2006/7, אז אוהה לא התקשתה כלל במשחק הבית וניצחה 0:3. בסך הכל נפגשו הצדדים ארבע פעמים וכל קבוצה ניצחה פעמיים. 

במשחק הערב אוהה לא צפויה לשנות את ה-11 הפותחים שניצחו את סט פאולי, ולקבוצה אין כלל בעיית פצועים והשעיות. רוסטוק ממשיכה לסבול מספר פצועים, אך אלו עשויים להתלבש בכל זאת כיוון שמדובר בפציעות קלות. השחקנים שבספק הם קוסטל, מינטל וינסן.

להערכתנו, אוהה נמצאת בכושר טוב ולאחר הניצחון הנהדר בשבוע שעבר היא תשיג ניצחון שלישי העונה. קשה לנו להאמין כי ביכולתה של רוסטוק להשיג ניצחון בכורה דווקא במגרשה של אוהה שנמצאת בתנופה. ההימור: 1

משחק מס. 4 - אאכן - פ.ס.וו פרנקפורט

אאכן סוגרת את הטבלה בליגת המשנה בגרמניה. היא מגיעה אחרי הפסד 2-0 מול אוניון ברלין במחזור האחרון, זאת אחרי ארבע תוצאות תיקו מאופסות ברצף ושישה הפסדים רצופים לפני כן. היא ניצבת במקום האחרון בטבלה כמובן עם 4 נקודות בלבד.

הערב אאכן תארח את פ.ס.וו פרנקפורט שמדורגת במקום 11 בטבלה, כשזו מפסידה רק פעם אחת במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. בעונה שעברה ניצחה אאכן פעמיים את פרנקפורט, 3-1 בחוץ ו-2:1 בבית, אך למרות הנתון הסטטיסטי הזה אאכן נראית רע מאוד ולדעתנו הסטטיסטיקה לא תהיה לטובתה הערב, למרות שמדובר במשחק ביתי. אמנם גם פרנקפורט גם לא להיט עד כה, אבל בהחלט מסוגלת להפתיע באאכן ולגנוב שלוש נקודות. ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק