אסולין: אני לא שונא את הרצליה

חלוץ בני יהודה יפגוש מחר את האקסית מכבי הרצליה ואת מי שמחזיק במחצית מכרטיסו, אריאל שיימן, עימו נמצא אסולין במחלוקת. היום נערך טקס אזכרה לזכרו של קודריצקי

יום שישי 16 מרץ 2007
עדי גלסקה
בני יהודה מעוננינת להתרחק מהתחתית הבוערת ולהתרכז בגביע המדינה שיחל בחודש הבא. הקבוצה של ניצן שירזי תארח מחר בבלומפילד (19:00) את מכבי הרצליה, במשחק תחתית חשוב. 
בני יהודה שהתרחקה מעט מהתחתית יודעת שהפסד מחר יוביל ללחץ במועדון ויכול לסבך את הקבוצה בתחתית היות ובשבוע הבא משחקת הקבוצה מול יריבה נוספת בתחתית, הכח רמת עמידר ר"ג.

 אימורו לוקמן, שהיה השבוע בספק למשחק בשל מתיחה במפשעה, ערך היום אימון מלא והוא כשיר למשחק. ניצן ישרזי יהנה מסגל מלא למשחק, פרט להרווה קובאצוביץ' הפצוע. 

ניצן שירזי אמר ל- TELESPORT לקראת המשחק: "מדובר במשחק קשה. ניצחון יריחק אותנו מהתחתית אבל זה לא יהיה קל. הרצליה קבוצה טובה".

ליאור אסולין, עבורו מדובר במשחק סימלי מול האקסית מכבי הרצליה ובעיקר מול היו"ר של הקבוצה, אריאל שיימן, שמחזיק במחצית מכרטיסו של השחקן ונמצא עימו במחלוקת, אמר ל- TELESPORT: "המחלוקת ביני ובין שיימן לא חדשה וידועה אבל אני לא מחפש נקמה . אני מסתכל על בני יהודה בלבד, אנחנו צריכים את הנקודות כדי לפתוח פער בתחתית ונעשה הכל כדי לסיים עם ניצחון. אני לא שונא את מכבי הרצליה, להפך, זה המועדון בו גדלתי".

הנהלת בני יהודה מודעת לחשיבות המשחק ולחשיבות תמיכת האוהדים, בשל כך הוזליה הקבוצה את מחירי הכרטיסים למשחק; 60 ש"ח למבוגר ו- 30 ש"ח לילד/ חייל

הבוקר ערכה הקבוצה את טקס האזכרה השנתי לזכרו של ניקולאי קודשריצקי, כדורגלן העבר של הקבוצה שנהרג לפני 13 שנה בתאונת דרכים. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק