מתיחות בתחתית הליגה השבדית

המלצת ווינר לליגה השבדית: סיריאנסקה המתאוששת ניצחה שלושה מארבעת המשחקים האחרונים שלה. הערב היא מול ד׳ורגארדן שנאבקת עימה בתחתית

יום שישי 30 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
במסגרת המחזור ה-28 בליגה השבדית תארח הערב  סיריאנסקה את ד׳ורגארדן. סיריאנסקה  במקום ה-14 בליגה השבדית עם 27 נקודות ואילי ד׳ורגארדן במקום ה-11 עם 31 נקודות ומשחק חסר,  כך שמדובר בקרב תחתית לוהט.

סיריאנסקה התאוששה ממגיפת הפציעות שפקדה אותה, התחילה לנצח משחקים וניצחה כבר שתיים ברציפות. שחקניה ניצחו שלושה מארבעת המשחקים האחרונים (בדיוק כמו דיורגארדן) ועלו מעל הקו האדום - אם כי כרגע היא נמצאת במקום שמוביל למבחנים, מכיוון שכל הקבוצות שלפניה בטבלה ניצחו גם הן. ככה זה כשקבוצות שנלחמות בתחתית פוגשות קבוצות מרכז טבלה שאין להן על מה להילחם. אלא שבמשחק הזה, כאמור, שתי הקבוצות מסובכות בתחתית וחייבות נקודות.

שלושת שחקני המפתח בקישור של סיריאנסקה - שרבל טומה, ג׳והאן ארננג ג ואבגר ברסון - שיחקו ביחד שנים רבות בקישור של דג׳ורגארדן, כשהשניים האחרונים גם זכו עימה באליפות.
נראה כי שתי הקבוצות ישארו בליגה העונה. ההערכה היא שסיריאנסקה תנצח במשחק ותצמצם את הפער מדג׳ורגארדנס לנקודה בלבד.

הבלם סוליימן סלימן שהיה פצוע רוב העונה חוזר לשחק בסיריאנסקה, ג׳ונה טוביאו, בלם דג׳ורגרדנס, מושעה מהמשחק.

ד׳ורגארדן הודיעה כי לא תחדש את חוזהו של שוערה פה דמבוטוראי שהגיע לקבוצה בשנת 1999, ובאוויר יש כבר ספקולציות לגבי מחליפים.

במשחק היחיד בהיסטוריה שבו נפגשו הקבוצות, ביוני האחרון, דג׳ורגארדן ניצחה 0:3.  

משחק מספר 19: סיריאנסקה - דיורגארדן. ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק