בקרוב: מכבי חיפה החדשה

האלופה מתכננת שינויים גדולים בסגל הקיים לקראת העונה הבאה שההכנות אליה יחלו כבר ביום שני לאחר המשחק מול הפועל ת"א. שחקן בכיר בקבוצה: יש לנו שחקנים מאד מאד מבוגרים שלא יכולים לסחוב קבוצת צמרת

יום שישי 16 מרץ 2007
אשר גולדברג
בסיום המשחק מול אספניול ניצב רוני לוי מול מצלמות הטלביזיה והודיע כי מעכשיו שחקניו יהיו תחת מבחן לקראת העונה הבאה. אך כנראה שחלק משחקני סגל האלופה עדיין לא מבינים שלמרות ההצלחה הגדולה בגביע אופ"א, העונה הזו נחשבת ככישלון ענק ורק זכיייה בגביע המדינה תוכל להמתיק את הטעם המר שישנו בפה הממונים עליהם. 

הקבוצה נחתה הערב בישראל לאחר התבוסה לאספניול אמש וניכר כי ההדחה שחררה מעט לחץ אצל הירוקים. " אכזבנו את המלעיזים"? שאל אלון חרזי את העיתונאים בשדה התעופה, כשלנו לא ברור מי הם אותם מלעיזים שחרזי מתכוון אליהם.

המאמן רוני לוי שכאמור סימן את המטרה הבאה של הקבוצה, גביע המדינה שיביא לה כרטיס לגביע אופ"א בעונה הבאה אמר עם נחיתתו בארץ. "האמנו שזה אפשרי, אבל הגול הפנטסטי של דה לה פניה גמר אותנו. נעשה הכל בכדי שנהייה בגביע אופ"א גם בעונה הבאה".

כל שחקני הקבוצה בעצם הרגישו ואמרו את אותם הדברים אך יותר מכל בלט הקול שלא נשמע, זה של יעקב שחר נשיא המועדון.

" צריך שקט לקראת הפועל ת"א שכן הפסד לאדומים בקריית אליעזר יפתח תיבת פנדורה" אמר שחקן בכיר בקבוצה שהוסיף כי מכבי חיפה שהחלה את העונה במוקדמות ליגת האלופות תסתפק עכשיו בהעפלה לגביע אופ"א בעונה הבאה.

בקבוצה יחלו לבנות את הקבוצה לעונה הבאה כבר מיום שני הקרוב לאחר המשחק עם הפועל ת"א. רוב השחקנים בסגל הקיים יודעים כי עתידם אינו בקריית אליעזר, זו עובדה שיותר מכל נכונה לגבי הזרים של הקבוצה שרובם פרט לשניים אמורים לעזוב בקיץ.

אך לא רק בהולכים עוסקים כעת בחיפה אלא גם בבאים, בשבועות האחרונים מדברים בסביבת המועדון על הבאתם של מאור בוזגלו וזאב חיימוביץ' בעונה הבאה בנוסף לשני זרים נוספים שמככבים כעת בקבוצות אחרות בליגת העל. 

שחקן בכיר בקבוצה אמר הערב ל-TELESPORT: " הסגל הנוכחי גם לא יוכל לזכות באליפות בעונה הבאה. יש לנו שחקנים מאד מאד מבוגרים שאינם יכולים לסחוב קבוצת צמרת. כל הדיבורים על הכבוד של מכבי חיפה מיותרים, צריכים לבצע שינוי חד".

הקבוצה תקיים מחר אימון לקראת המשחק מול הפועל ת"א בו אמורים לחזור להרכב עבאס סואן, אדורם קייסי ודירסאו שלא נטלו חלק במשחק באספניול.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק