גטבורג רודפת אחרי אירופה

המלצת ווינר לליגה השבדית: גטבורג תנסה להמשיך ביכולת הטובה ולהשיג את הניצחון מול מיאלבי, בנסיון אולי האחרון לנסות ולהשיג את המקום הרביעי. האורחת חייבת נקודות על מנת להתרחק מהתחית ולהבטיח את ההישארות

שבת 01 אוקטובר 2011
מאור פנחס
גטבורג ומיאלבי יפגשו הערב במסגרת המחזור ה-28 בליגה השבדית, לעוד משחק מסקרן שמניבה לנו הליגה הסקנדינבית שנכנסת ליישורת האחרונה לקראת סיום העונה.

בעוד גטבורג שבמקום ה-6 מגיעה למשחק דיי רגועה, היא את שלה בליגה עשתה העונה ואף הגדילה לעשות כשהחלה בהכנות לעונה הבאה עם החתמתו של מגנוס כעוזר המאמן של הקבוצה לעונה הבאה, במילאבי קיימת דריכות שיא - הקבוצה במקום ה-12 בטבלה והיא במרחק 3 נקודות בלבד מסיריאנסקה ו-6 נקודות בלבד מטרלבורג שנמצאת מתחת לקו האדום.

שחקן הקבוצה הניו זינדלי בשורות מילאבי, כריג הריסון סבל מפציעה מתמשכת לאורך השנתיים האחרונות. הוא כמעט ערך בכורה מחדשת, אך עדיין הוא לא הצליח לחזור לשחק. כעת הוא חוזר שנית לאחר ששיחק שעה שלמה בקבוצת המילואים של מיאלבי והוא עשוי לקבל דקות בכורה.

גטבורג נראית נהדר, זאת למרות החשש שמוטיבצית השחקנים תרד בעקבות סיום העונה. אמנם לגטבורג אין עבור מה לשחק, אך הלחץ נעלם ואכן ניתן להרגיש את הדרך המשוחררת בה משחקת גטבורג שמשיגה בשבועות האחרונים תוצאות מצוינות.

אגב, לגטבורג יש עדיין סיכוי להגיע למקום הרביעי שעשוי להעניק לה את המקום לליגה האירופית, אך לעקוף את האקן תהיה משימה לא פשוטה כלל.

מיאלבי מגיעה לאחר ניצחון מרשים למדי, 1:2 בבית מול אלפסבורג. שחקני מילאבי יכלו לכבוש עוד מספר שערים ולסיים את המשחק מול אלפסבורג השלישית בתבוסה, אך למרות הניצחון המשכנע הקבוצה מהתחתית לא מציגה כדורגל חיובי ויעיל בשבועות האחרונים. כעת הם ינסו לעשות הכל על מנת לקחת לפחות נקודה מהמשחק הערב, כדי שלא להתקרב למקום ה-14 שייקח אותם למבחנים. אבל עם כל הכבוד לניסיון, במבחן התוצאה יהיו אלה גטבורג שיצאו עם ידם על העליונה. חלום המקום הרביעי יישאר חי לפחות מחזור נוסף.

משחק 77: גטבורג - מיאלבי. ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק