בורדו מחכה להתפוצץ

מי שרק לפני שנתיים הייתה אלופת צרפת מוצאת את עצמה עונה שנייה ברצף מדשדשת במרכז הטבלה. הערב מול מונפלייה היא מקווה להחזיר לקהל שלה ולהשיג ניצחון שני העונה

שבת 01 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
 בורדו לא נמצאת במצב פשוט. עד לפני שלוש שנים היא עוד הייתה האלופה הצרפתית והשתתפה בליגת האלופות, אבל בעונה שעברה היא סיימה במקום השביעי בלבד וגם העונה החדשה לא מבשרת לה טובות עד כה.

אחרי שמונה מחזורי ליגה ניצבת בורדו במקום ה-14, ואילו מונפלייה נמצאת באותן מקומות אליהן הייתה רגילה בורדו - במקום הרביעי בליגה, מרחק נקודה מהפסגה בה נמצאות ליון, פ.ס.ז' וטולוז. בתום 8 מחזורי הליגה, למונפלייה 16 נקודות עם 5 ניצחונות תיקו ו-2 הפסדים, בעוד לבורדו 7 נקודות בלבד - ניצחון בודד, ארבע תוצאות תיקו ו-3 הפסדים.

מאמן בורדו, פרנסיס גילו אמר בסוף השבוע לקראת המשחק: ״בהפסד האחרון לטולוז, 2-3 היינו טובים במחצית הראשונה ורעים בשניה. אנחנו סופגים יותר מדי וגם כשאנחנו כובשים שניים אנחנו מפסידים. ספגנו כבר 15 שערים העונה וזה המון״.

מנגד, מונפלייה באה על שכרה העונה אחרי שבשלוש השנים האחרונות בנתה את עצמה מהיסוד. אלא שהקבוצה מגיעה למשחק אחרי תבוסה בבית 0-3 לפריז סן ז׳רמן, תוצאה לה אף אחד לא ציפה מול הגאלקטיקוס שנבנה בעיר האורות. סיריל ג׳ונקמפ\ קשר הקבוצה אמר: ״סטירה כמו שחטפנו יכולה להעיר אותנו ולהחזיר אותנו למסלול של הצלחות״. 

בורדו קבוצה טובה, למרות הכל. יש לה בעיות רבות בסגל, אבל אולי הבעיה העיקרית שלה היא לחץ וחוסר בטחון שניכר על שחקניה. אנו בהחלט מאמינים שביכולתה של בורדו להפתיע ולנצח את המשחק, ולקחת את 3 הנקודות שאולי יעלו אותה על הגל.

משחק 207: בורדו - מונפלייה. ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק