ביתר בלחץ - סגרה את האימון

המאמן, יוסי מזרחי, סגר את האימונים בפני התקשורתבעת היו"ר ארזי. תומר בן-יוסף יפתח על הספסל במשחק מול קבוצת נעוריו, לאחר שסירב לשחק כמגן ימני

שבת 17 מרץ 2007
אשר גולדברג
נדמה כי הלחץ סביב בית"ר ירושלים גדול ממה שהתקשורת מציירת. ההפסד השבוע בחצי גמר גביע הטוטו להפועל כפ"ס והביקורת של הבעלים, ארדי גאידמק, הביאו לכך שבמועדון מתיחסים למשחק הקרוב באורווה מול מכבי פ"ת ברצינות ובדריכות יתרה.

בדריכות הזו ניתן היה לחוש אמש, כאשר יוסי מזרחי סגר את אימון הקבוצה בפני התקשורת. האימון התנהל ללא כניסה ויציאה מהמגרש ללא תיאום של המאמן עם היו"ר אלי ארזי. המהלך התקיים לאחר שמספר שחקנים בקבוצה ביקשו מארזי לאפשר להם להתכונן למשחק באופן שקט וללא שאלות מצד התקשורת.

שחקן בבית"ר ירושלים אמר הערב ל-TELESPORT: "בשום מועדון אירופאי התקשורת לא מסתובבת בין הרגליים של השחקנים. רק בישראל הכל שוק פתוח ופראי בלי חוק וסדר".

תומר בן-יוסף, בלם נבחרת ישראל, שציפה לשחק מול חבריו לשעבר, איבד את מקומו בהרכב לטובת שמעון גרשון שחוזר מעונש הרחקה. בן-יוסף הורד לספסל בשל סירובו לשחק כמגן ימני, עמדה בה הצטיין בעבר, כששיחק במדי מכבי פ"ת, תחת שרביטו של יוסי מזרחי. גרשון יצטרף לאריק בנאדו במרכז ההגנה, במטרה לעצור את חלוצי פ"ת.

לפחות 3000 אוהדי המוליכה מהבירה יעשו מחר את הדרך לפ"ת וישבו ביציע המזרחי, שיאובטח ע"י עשרות שוטרים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק