המלצת WINNER ל- MLS

רגע לפני הפלייאוף בליגת הכדורגל באמריקה, טורונטו וניו יורק ייפגשו הלילה למשחק מרתק. האורחת כבר הבטיחה את מקומה בשלב הבא, בעוד המארחת חייבת ניצחון ואינה תלויה בעצמה

שבת 01 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
טורונטו וניו יורק ייפגשו הלילה (ראשון) למשחק נוסף במסגרת ה-MLS, ליגת הכדורגל באמריקה.

למעשה מדובר במשחק פלייאוף טיפוסי בין שתי קבוצות מצוינות. ניו יורק אחרי ניצחון 0-2 על פורטלנד. טורונטו לא תלויה בעצמה, היא חייבת לנצח במשחק ולהיעזר בתוצאות של יריבות אחרות כדי להגיע לפלייאוף.

עד כה הקבוצות נפגשו 12 פעמים. טורונטו ניצחה 4 פעמים וניו יורק 7. בטורונטו נפגשו הקבוצות 6 פעמים. המארחים ניצחו 3 וניו יורק 2. במשחק האחרון ביניהן ב-6 ביולי ניו יורק אירחה את טורונטו וניצחה אותה 0-5. 

טורונטו הפסידה במשחקה האחרון לשיבאס 3-0 אחרי שלושה ניצחונות רצופים שלה. יש לה 30 נק׳ מ-30 מחזורים והיא במקום השמיני במערב. ארון וינטר מאמן הקבוצה אמר: ״עם כל האכזבה מההפסד האחרון, אנחנו צריכים לאסוף את עצמנו ולהשיג ניצחון על מנת לנסות להגיע לפלייאוף. אני מאמין לגמרי בבחורים שלי״.

לניו יורק 39 נקודות מ-30 משחקים והיא מדורגת במקום החמישי במזרח. האנס בייק מאמן הקבוצה אמר: ״כבר הבטחנו מקום בפלייאוף אבל זה לא אומר שנוריד הילוך, צריך להגיע אליו בתנופה.

טורונטו תשחק ללא הקשר הפצוע אלבקי בושידה. ניו יורק תיאלץ להסתדר ללא הבלם כריס אלברייט, כשגם הוא סובל מפציעה.

משחק מס' 221: טורונטו - ניו יורק. ההימור: 2.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק