2

לא העונה שלהם

אחרי כל החגיגות צריך גם לזכור שיש לא מעט שחקנים ומאמנים שירצו לשכוח את עונת 2006/7. קבלו את הרכב מאכזבי העוߠה של TELESPORT

יום ראשון 27 מאי 2007
אשר גולדברג
trong>יניב קטן (מכבי חיפה)

 המספרים של יניב קטן מרמים. 7 שערי۝ הוא כבש ושלושה הוא בישל. לכאורה קטן היה מעורב בעשרה שערים העונה, אבל התרומה שלו היתה כמעט אפסית. יודעים מה? גם מבחינת מספרים קטן יכול להתבייש מאחר שבעונה שעברה, בחצי עונה, הוא כבש שישה שערים ובישל חמישה. אבל כאמור לא זו הבעיה. נראה שקטן שחלם לפני כשנה לשߗק מול ג'ון טרי וריו פרידיננד התאכזב מאד למצוא עצמו מול זאב חיימוביץ'  ולירון זרקו. קטן, שקיבל את סרט הקפטן יחד עם כמה מיליוני שקלים, נראה במרבית העונה כבוי והדבר היחיד שניתן לומר לזכותו בסיום העונה הוא שקטן לפחות מודה שהוא היה חלש העונה, אפילו חלש מאߕד.

משה ביטון (מכבי תל אביב)

כשהוא שיחק בבני יהודה משה ביטון נראה כדבר הבא בכדורגל הישראלי. חלוץ מהיר ומריח שערים לא נראה בתל אביב כבר זמן רב. ההתאקלמות היתה אמורה להיות קלה כשהוא התחבר חיש מהר עםĠאבי נמני. ההמשך היה מביך. זה לא רק ארבעת השערים ושני הבישולים.  זה בעיקר אי היכולת של הבחור להתמודד על הלחץ שבקבוצה גדולה. לשיאו הגיע ביטון כשבילה עד 2 בלילה שלפני משחק כאילו מדובר בתקופה טרום אתרי האינטרנט. בעונה הבאה תהיה לו הזדמנות לתקן.

מאמן: איל לחמן  (הפועל פ"ת)

אין ספק שמדובר בכישלון ענק. המאמן עם הידע הרב  ושיטות האימון הלא שיגרתיות כשל מול השחקנים שבחר. הפועל פ"ת רשמה רק שלושה ניצחונות  כולם מול הנושרת̠הנוספת, הכח ר"ג. הפועל פ"ת, למעט משחקים בודדים, לא הייתה ראוייה התקפית (רק 29 שערים) והגנתית (61 ספיגות) להישאר כקבוצה בליגת העל. לחמן שניסה לשקם עצמו אחרי טראומת סכנין ינסה לחפש הצלחה במקום אחר.

צילומים: יותם רונן, בית"Ļר.נט

תגובות

טלספורט בפייסבוק