פת תנסה לשרוד בנתניה

קבוצתו של אייל לחמן תנסה לנצח הערב את מכבי נתניה ולשמור על סיכוי לשרוד בליגה. גאדיאגה, מקאסי וסלמי הפצועים ייעדרו. הבעלים רונן אלעד מקים עמותה חדשה

שבת 17 מרץ 2007
אשר גולדברג

הפועל פ"ת יוצאת היום למשחק חוץ קשה מאוד ב"קופסא" מול מכבי נתניה המקומית, כאשר היא יודעת - כל תוצאה מלבד ניצחון תהפוך את סיכוייה לשרוד העונה בליגת העל לאפסיים, כאשר המלאבסים צריכים לסגור את פער 7 הנקודות מהכח עמידר ר"ג שמעל הקו האדום.

המאמן אייל לחמן יצטרך להסתדר ללא הזרים סעיד מקאסי, וינסנט קיפר וצ'ק גאדיאגה הפצועים. גם אלנתן סלמי הפצוע ייעדר, כאשר מוטי קקון עשוי להשתלב מהספסל. רמי עאמר, הקשר המצטיין של הקבוצה ייעדר בשל השעייה ומי שיחליף אותו יהיה מייקל מרסגיליה הצרפתי.

עידן סרור לעומת זאת חוזר מההשעייה הארוכה שספג וצפוי לפתוח בקישור, אחרי שנעדר מההרכב בששת משחקיה האחרונים של הקבוצה.

בהפועל פ"ת קוצרו מעט האימונים השבוע, כאשר לחמן קיים שיחות אישיות וקבוצתיות עם שחקניו. לחמן דיבר מהלב על העבר המפואר של המועדון ועל האוהדים הרבים שאסור להוריד אותם לליגה הלאומית.

הבעלים של הפועל פ"ת, רונן אלעד התייצב גם הוא בפני השחקנים וביקש מהם להיות מחוייבים לניצחון על מכבי נתניה.

אלעד כבר גיבש חברי עמותה חדשה, שתקום במקום העמותה הישנה שרוב חבריה התפזרו. בימים הקרובים יפורסמו רשמית השמות החדשים שחלקם יהיו מעורבים גם בניהול היומי.

הרכב משוער: רפי כהן, עומרי קנדה, זאב חיימוביץ', מעוז סמיה, מהרן אבו ריאה, מייקל מרסגיליה, יניב לוזון, עידן סרור, אבו סילה, מאור בוזגלו, שמעון אבו חצירה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק