ההזדמנות של בוטאפוגו

ערב משחק העונה בברזיל בין שתי המוליכות, בוטאפוגו עשויה להיות המרוויחה הגדולה בצמרת אם תשכיל לנצח בחוץ את גויאניינסה שלא הפסידה 5 מחזורים ברציפות. "אל-לוקו" אבראו מגיע חם מתמיד

יום ראשון 02 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
ערב משחק העונה בין שתי המוליכות ואסקו דה גמא וקורינתיאנס, בוטאפוגו עשויה להיות המרוויחה הגדולה של המחזור ה-27. הערב מתארחת בוטאפוגו אצל גויאניינסה שנמצאת במקום ה-12 בליגה הברזילאית, ואילו בוטאפוגו במקום ה-4 בטבלה - מרחק 4 נקודות מואסקו המוליכה, אך עם משחק חסר.

גויאניינסה קיבלה שני כרטיסים אדומים במשחק האחרון, ובשל כך תשחק הערב ללא הבלם אנדרסון וללא הקשר ויטור ג׳וניור.  גם אגנור מושעה מהמשחק בגלל צהוב שלישי. ג׳וילסון פצוע ולא ישחק בקבוצה. מהצד השני, בוטאפוגו מגיעה בסגל מלא.

גויאניינסה אמנם בלתי מנוצחת בחמשת המשחקים האחרונים, אך היא ניצחה רק פעם אחת, ניצחון ביתי על חשבון מיניירו. למרות זאת מאמן הקבוצה הליו דוס אנחוס אמר כי המשחק האחרון של הקבוצה היה הטוב ביותר שלה העונה, כשהקבוצה סיימה בתיקו 1-1 מול פלמייראס כשהיא בתשעה שחקנים.

בוטאפוגו אחרי המשחק שלדעת רבים היה הכי טוב העונה בברזיל, כשהיא סיימה בתיקו 2-2 עם סאו פאולו בבית. סבסטיאן "לוקו" אבראו כבש את שני השערים לבוטאפוגו ואף רשם החמצה שלא רואים כל, ובכך השלים ארבעה שערים בשלושה משחקים. כשהפוקוס על לוקו, בן זוגו להתקפה אלכס מקווה להשתחרר ולפרוח. אחרי המשחק האמור, בוטאפוגו שיחקה בביתה מול סנטה פה הקולומביאנית בקופה סוד אמריקנה וסיימה ב-1:1.

לגויאניינסה ספסל דל נוכח החיסורים הרבים ויהיה להם קשה להתגבר על כך, דבר שבוטאפוגו לדעתנו תנצל כדי לנצח.

בשלושת הפעמים שפגשה את גויאניינסה, בוטאפוגו ניצחה פעמיים וסיימה משחק אחד בתיקו. המשחק שהסתיים ללא הכרעה היה מוקדם יותר העונה והסתיים ב-1-1. כאמור, לדעתנו הערב תהיה זו בוטאפוגו שתצא עם ידה על העליונה.  

משחק 177: אתלטיקו גויאניינסה - בוטאפוגו. ההימור 2

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק