2 המלצות ווינר סקנדינביות לשני

לקראת יום שני אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. הפעם אנחנו ממליצים לכם על שני משחקי כדורגל להימור משתי ליגות שונות בצפון אירופה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומית

יום שני 03 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 203 - אלסונד - סטארט

הליגה הנורבגית מגיעה לישורת האחרונה שלה, שישה מחזורים לסיום העונה. אלסונד במקום ה-12 בטבלה, רחוקה מאוד מהקו האדום כשהיא אחרי שלושה ניצחונות במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. סטארט מהצד השני דווקא חייבת נקודות כשהיא במקום ה-15 ממנו יורדים לליגה השניה, היא רחוקה 7 נק' מהקו האדום ועם יחס שערים גרוע מזה של סוגנדל שמדורגת מקום אחד מעליה. 

סטארט הביסה במחזור האחרון 3:0 את לילסטרום, זאת אחרי שהפסידה בשלושה משחקי חוץ רצופים. למרות שהיא חייבת נקודות, נראה שהיא לא תנצח באלסונד ולו רק בגלל יכולת החוץ העלובה שלה. אלסונד אמנם צריכה קצת נקודות בשביל להבטיח שקט נפשי אבל היא לא תוותר לסטארט על המשחק הזה. נסמן כאן 1.

משחק מס. 208 - האמרבי – פאלקנברג

ארבעה מחזורים לסיום העונה בליגה השבדית השנייה, האמרבי מדורגת במקום ה-13 בטבלה, מקום ממנו מגיעים למשחק פליאוף נגד הירידה. היא רחוקה רק נקודה אחת מאסיריסקה שמדורגת מעליה ודיי רחוקה מוסטראס שמתחת לקו האדום. האמרבי ניצחה במחזור האחרון 2:1 את וסטראס, זאת אחרי ארבעה הפסדים רצופים. 

הפעם היא תשחק מול פאלקנברג שרחוקה מאוד מצמרת הליגה וגם דיי רחוקה מהקו האדום. פאלקנברג הובסה במחזור האחרון 4:0 מול אטבידאברגס, זאת אחרי שני ניצחונות בית רצופים. בסך הכל הפסידה פאלקנברג בארבעה מתוך ששת המשחקים האחרונים שלה. ההימור שלנו,, האמרבי לא תפשל כאן היום וכפי שניצחה במחזור האחרון בחוץ, היא תעשה את זה הפעם בבית. נסמן כאן 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק