נגיע למשחק צנועים

המלצת ווינר לליגה הפורטוגלית: ג'יל ויסנטה תארח הערב את ביירה מאר למשחק שינעל את המחזור השביעי. מאמנה של המארחת מאמין בחניכיו: "יעשו את המקסימום על מנת להשיג את מלוא 3 הנקודות"

יום שני 03 אוקטובר 2011
אור מרום
ג'יל ויסנטה תארח הערב (שני) את ביירה מאר למשחק אשר ינעל את המחזור השביעי בליגה הפורטוגלית. המארחת מדורגת בתום שישה מחזורים במקום ה-9 בטבלה כשבמאזנה 8 נקודות, בעוד לאורחת שתי נקודות פחות והיא במקום ה-12.

מאמנה של ג'יל ויסנטה, פאולו אלבס, אמר לקראת ההתמודדות: "צפוי לנו משחק קשה למדי, מאחר וליריבה שחקנים מצוינים שבוודאי יגיעו ללא מעט הזדמנויות ליד השער שלנו. נגיע למשחק צנועים, כפי שהיינו עד עכשיו, אחרת ניתקל בקשיים. בכל מקרה, אני משוכנע שחניכיי יעשו את המקסימום על מנת להשיג את מלוא 3 הנקודות בתום המשחק".

למעט ויאלה ואראנטס הפצועים, לרשותו של אלבס יעמוד סגל מלא ונראה כי ההרכב הראשון שלו יהיה זהה לזה שפתח במחזור שעבר, בניצחון החוץ 1:3 על פאקוס פריירה.

המארחת רשמה עד כה מתחילת העונה שני ניצחונות, שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו, כאשר בביתה היא טרם הפסידה העונה (ניצחון אחד ושתי תוצאות תיקו). האורחת רשמה בשישה מחזורים ניצחון אחד, שני הפסדים ושלוש תוצאות תיקו. בשלושת משחקי החוץ שלה היא השיגה ניצחון, הפסד ותיקו.

שתי הקבוצות נפגשו 3 פעמים בשנתיים האחרונות, במסגרת הליגה והגביע, כאשר כל אחת מהן רשמה ניצחון בתוצאה זהה בביתה (1:2), ומפגש נוסף הסתיים ללא הכרעה.

משחק מס' 237: ג'יל ויסנטה - ביירה מאר. ההימור: 1.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק