ניצחון יותר מתוק מגמר הגביע

יוסי אבוקסיס התמוגג מהניצחון המרשים בדרבי והוסיף: "גם גביע וגם ניצחון בדרבי זה חלום מתוק. ניר לוין: "משחק מושלם שלנו". נמני: "חבל לי על האוהדים שלנו, שנתנו תצוגת עידוד". תיגרות אוהדים בסיום המשחק

יום ראשון 27 מאי 2007
שלמה חסיד

בחלומות הכי שחורים שלה לא האמינה מכבי ת"א שהיא תסיים את העונה עם תבוסה בדרבי הגדול ותאבד את המקום השני. שערים של אבוקסיס, טועמה ודואני במחצית הראשונה השלימו שלישייה אדומה כבר במחצית הראשונה. קובי מוסא ומשה ביטון ממכבי הורחקו סמוך לסיום.

עם סיום המשחק, התפתחו תיגרות קשות בין מחנות האוהדים של שתי הקבוצות. התקרית בסיום המשחק, שבה פרץ אוהד הפועל למגרש והוכה ע"י קובי מוסא חיממה מאוד את האווירה.

אוהדי שתי הקבוצות שۙצאו מהאיצטדיון נפגשו מחוץ למגרש והחלו להתקוטט. משטרה הוזעקה למקום והחלה להפריד בין המחנות. אחרי מספר דקות נרגעה האווירה והאוהדים פוזרו מהמקום.

למרות ההפסד, אוהדי מכבי יכולים להתעודד מהעובדה שהקפטן והאליל שלהם, אבי נמני הצהיר אחרי המשחק שהוא יߞשיך לשחק גם בעונה הבאה.


ניר לוין, המאמן המנצח אמר בסיום המשחק: "סיימנו את העונה בצורה מעוררת כבוד. יכלנו לכבוש עוד אבל לא צריך להיות חזירים. שיחקנו פשוט מושלם היום. המחצית השנייה קצת פחות טובה אבל אני שמח. יש לנו העונה 53 שערי זכות, יותר מכל קבוצה אחרת בליגה, אנחנו מסיימים עונה כמו שצריך, למרות ההרכב החסר ידענו להתעלות ולנצח בצורה מוצדקת".

על עתידו: גם שידעתי שאני לא ימשיך בעונה הבאה התחייבתי שאני ימשיך לתת תוצאות ולראייה הניצחונו۪ על הפועל פ"ת והיום בדרבי".

יוסי אבוקסיס, הקפטן של הפועל אמר אחרי המשחק: "המשחק היום יותר מרגש מגמר הגביע. גם לקחנו גביע גם סיימנו את העונה עם ניצחון בדרבי, אין יותר מתוק מזה. אני עדיין לא יודע אם אני פורש, אני יישב עם ההנהלה אדבר איתה ונראה, מה שבטוח זה שאני יישאר בהפועל ת"א".

אבוקסיס הוסיף: "האוהדים ביקשו שננצח בדרבי אחרי גמר הגביע. העלמנו את מכבי לאורך כל המשחק. משחק מושלם שלנו ואני כ"כ שמח עבור כל האוהדים האלה. באנו משוחררים,Ƞנהננו מהמשחק היום, הגענו לכ"כ הרבה מצבים וכן שיחקנו קצת בשביל נתניה".

ברוך דגו: "בהחלט הישג מרשים שלנו אני מאושר, אחרי כל הרעש שהיה לפני המשחק, באנו כמו גברים ניצחנו בצדק ועכשיו אנחנו מאושרים".

̍ מאמן מכבי ת"א, אלי כהן אמר בסיום המשחק: "כמו ששמחנו בדרבי הראשון וחגגנו, היום היינו בצד המפסיד, זה לא יקלקל לנו את העונה הטובה שעשינו. היו לנו הרבה הזדמנויות לנצח אבל זה כדורגל, ומי שלא יודע להפסיד לא יודע לנצח".
הבחורים עשו עבודה נפלאה העונה, היו לנו הרבה משחקים טובים, חסר לנו מחץ אנחנו רואים את זה אבל זה לא תופס לגבי היום. אף שחקן לא הגיע למשחק הזה. אני מצטער בשביל אוהדי מבי שנתנו תצוגה יותר טובה מהשחקנים, גם שהיינו בפיגור הקהל עודד עד הסוף. אנחנו נביא שחקנים טובים מהנוער וניתן תצוגה עונה הבאה".

על התקרית האלימה בסיום: לא יודע מה שקרה שם, האוהד של הפועל התגרה וחימם את האווירה, חבל מאוד שזה קרה".

אבי נמני, על התקרית בסיום: "צריך לבוא בטענות למשטרה, על שאәפשרה לשני אוהדים לפרוץ למגרש. זה משחק כדורגל, נגמר וצריך להמשיך הלאה".

"הכול הלך טוב להפועל היום, מעבר למה שהם יכלו לצפות, ולנו הכול הלך הפוך, צריך לדעת להפסיד, כואב לי מאוד על הקהל שנתן תצוגת עידוד וחבל לי על כך. הגענו לא מוכנים למשחק הזה, צריך לקחת בחשבון".

על עתידו אמר נמני: אני ממשיך לשחק גם בעונה הבאה ונפצה את האוהדים על הדרבי הזה".

לוני הרציקוביץ: "מה שהיה היום בסיום המשחק היה מזעזע, אין למשחק הזה ערך ספורטיבי. אבי נמני תקף משום שתקפו אותו וכאשר תוקפים אותך אתה צריך להגן על עצמך, יש גבול לסוג האיפוק שאנחנו מפגינים, ההתפרעות שהחלה בין השחקנים לא במקום, הם כולם שחקנים מקצוענים שמחקים הרבה שנים, גם אם קובי טעה בשיקול הדעת שלו, אסור היה לשחקנים להתפרץ ככה"

<ɳtrong>צילום: יותם רונן

תגובות

טלספורט בפייסבוק