גלאקסי רוצה את המקום הראשון

לוס אנג'לס מוליכה את הליגה בכל המדדים, ואם היא תגבר על היריבה המרה ניו יורק רד בול היא תבטיח את המקום הראשון בעונה הסדירה. לתיירי הנרי וחבריו יש תכניות אחרות

יום שלישי 04 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

זהו משחק דחוי מה-28 באוגוסט - התאריך שבו ההוריקן איירין הכה בניו יורק ובחוף המזרחי. שתי הקבוצות יהיו בפלייאוף, כך שמדובר בקרב צמרת מרתק למדי. ניו יורק הבטיחה את השתתפותה בפלייאוף אחרי שתיירי הנרי השווה מול טורונטו בתוספת הזמן וקבע תוצאת תיקו של 1:1 במשחקם האחרון. הגלאקסי אחרי ניצחון 2-1 על גדול על סולט לייק במשחק האחרון.

כריס אולברייט ייעדר בניו יורק ואילו סין אלברדו ייעדר בגלאקסי. שתי הקבוצות נפגשו 36 פעמים בעבר, רד בול ניצחה 15, גלקסי גם כן עם 15 ניצחונות ושישה משחקים נוספים נגמרו בתיקו. בניו יורק נפגשו הקבוצות 19 פעמים, ניו יורק ניצחה בעשרה מפגשים, גלאקסי בשבעה ושני משחקים נגמרו בתיקו.

המשחק האחרון ביניהן היה ב-7 במאי, בסיבוב הקודם, והוא הסתיים בתיקו 1-1 במשחק שאותו אירחה הגלאקסי. תיירי הנרי כבש ראשון בדקה ה-4 ואילו לנדון דונובן השווה בדקה ה-54. הקבוצות צפויות לעלות לכר הדשא במערכים הרגילים, כאשר גלאקסי במערך של 4-4-2 ואילו רד בול במערך 4-1-3-2.

רד בול עם 40 נק' מ-31 משחקים, במקום החמישי בלבד בבית המזרחי. האנס בייק מאמן הקבוצה אמר: "הייתי שבע רצון מהיכולת שלנו בטורונטו במשחק האחרון. המבחן היום מול גלקסי הוא משחק פלייאוף טיפוסי וניצחון שלנו יהווה הצהרת כוונות לקראת המשך העונה".

גלאקסי אחרי ארבעה ניצחונות רצופים, יש לה 64 נק' מ-31 משחקים והיא מוליכה את הטבלה המערבית וגם את הליגה כולה בכל המדדים. מדובר בקבוצה הטובה ביותר בליגה - וגם הלילה היא פייבוריטית לניצחון במשחק, על אף שהמשחק בניו יורק.

לנדון דונובן, כוכב הקבוצה אמר: "אם ננצח את ניו יורק נבטיח את המקום הראשון בליגה הרגילה ונקבל את הגביע שכולנו רוצים להניף. למרות זאת ניו יורק, בטח בבית שלה, קבוצה חזקה מאוד וגם לה יש על מה להילחם. אני חושב שזה משחק פתוח ושום תוצאה לא תפתיע". 

משחק 57: ניו יורק רד בול - לוס אנג'לס גלאקסי. ההימור: X

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק