טקסס מחפשת הכרעה

המלצת WINNER ל-MLB: עוד לפני משחקי הלילה בסדרות הפלייאוף של ליגת הבייסבול בארה"ב, עוד הערב ייערך המשחק הרביעי בסדרה בין טמפה ביי וטקסס, כאשר טקסס צריכה ניצחון להכרעת הסדרה

יום שלישי 04 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

 זהו המשחק הרביעי בסדרת הפלייאוף בסיבוב הראשון בין טמפה ביי רייס לבין טקסס ריינג'רס, כאשר עד כה המאזן בין שתי הקבוצות עומד על 1:2 לזכות טקסס, האורחת הערב.

המשחק הראשון בסדרה היה ביום שישי האחרון בטקסס, והאורחת הדהימה את האצטדיון עם נצחון חד צדדי, 9:0. לא חלפו אלא 24 שעות וטקסס הגיבה בניצחון 6:8. אתמול נערך המשחק השלישי בסדרה, בו טקסס השיגה החזירה את יתרון הביתיות כשניצחה בחוץ - 4:3.

הסדרה כמובן עובדת על שיטת הטוב מחמישה משחקים, כך שניצחון של טקסס הערב יעלה אותה לשלב הבא. נצחון של טמפה ביי המארחת יגרור משחק חמישי ומכריע בטקסס.

המאצ'אפ המעניין במשחק הוא בין קובי לואיס מטקסס לבין דיוויד פרייס מטמפה ביי, שהמון רובץ על הכתפיים שלהם לקראת המשחק. טמפה ביי מגיעה למשחק בסגל מלא כאשר בטקסס יחסר מארק לואו הפצוע.

קובי לואיס, מכוכבי טקסס אמר: "אנחנו מעודדים מהניצחון האחרון אבל יודעים שהפסד הלילה יגמור את העונה עבורנו. נבוא כדי לנצח". המאצ'אפ שעומד מולו, דיוויד פרייס הוסיף: "אנחנו רוצים להימנע ממשחק חמישי, ואם ננצח הלילה זה יהיה האות לכך שאנחנו טובים יותר וצריכים להעפיל".

משחק 7: טמפה ביי רייס - טקסס ריינג'רס. ההימור: 1

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק