התקשורת יוצרת את הלחץ

מאמן בית"ר ירושלים לאחר הניצחון 0:1 על מכבי פ"ת: עשינו את המשחק יותר קשה ממה שהוא היה צריך להיות. לוזון: המטרה היא עדיין אירופה. זנדברג: פ"ת קבוצה קשה מאוד

שבת 17 מרץ 2007
אורן קורנפלד

בבית"ר ירושלים יכלו לנשום לרווחה בסיום הניצחון ב"אורווה" על מכבי פתח תקווה 0:1 שהגדיל את הפער בפסגה ממכבי תל אביב לחמש נקודות

יוסי מזרחי: "עשינו את המשחק הזה יותר קשה ממה שהוא היה צריך להיות. הגענו לאינספור מצבים והבקענו רק שער אחד. שיחקנו טוב היום, אך הייתה חסרה לנו הרגל המסיימת.

"שמנו לנו למטרה לנתק את עצמנו מכל האירועים שמסביב. אם נקשיב לכל מה שקורה מסביבנו לא נצליח. המטרה שלנו היא רק האליפות ואני שמח שגילינו אופי היום וניצחנו".

מזרחי התייחס גם ללחץ שיש על בית"ר העונה ואמר: "התקשורת יוצרת את הלחץ ובכל המשחקים שהיינו עם הגב לקיר הצלחנו לנצח. מי שלא יודע לתפקד תחת לחץ לא צריך להיות בכדורגל. קבוצת כדורגל שאין עליה לחץ עדיף שתלך לים".

גיא לוזון: "אני חושב שהיה היום משחק שלא התעלה לרמה גבוהה של כדורגל אבל היה פייט רציני שבסופו של דבר הוכרע במבצע אישי של זנדברג. במחצית הראשונה היו לנו שתי הזדמנויות על מנת להוביל במשחק.

"לא באנו להרוס לבית"ר, אלא המטרה שלנו הייתה לנצח בשבילנו. שבוע הבא ננסה הכול כדי לנצח ולהשיג את הנקודות. המטרה היא עדיין אירופה".

מיכאל זנדברג, שנבחר לשחקן המצטיין במשחק אמר: "אני חושב שהמגרש הזה הוא המגרש הכי קשה בליגה. מכבי פתח תקווה קבוצה קשה מאוד שעושה צרות לכל הגדולות. שיחקנו כמו שצריך והגענו למצבים שלנו וזה ניצחון חשוב מאוד עבורנו".

זנדברג התייחס גם על נושא אי הכללתו בסגל הנבחרת לקראת המשחק מול אנגליה ואמר : "אני מקבל כל החלטה של המאמן ואם המאמן קבע שמקומי לא שם, אז כנראה שאני אעשה את מה שצריך להוכיח על המגרש. מתי שהוא יקרא לי אני אבוא בשמחה ואני אשמח לשרת את הנבחרת מתי שיבקשו ממני".

גל אלברמן: "שיחקנו טוב היום והגענו ללא מעט מצבים. מי כמוני מכיר את המגרש הזה ויודע שזה משחק קשה. אני מרוצה מהתוצאה שהשגנו מול קבוצה קשה כמו מכבי פתח תקווה. בדרך הזאת אני בטוח שנוכל להמשיך להצליח".

צילומים: יותם רונן

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק