יציע ג' מחר ריק מול הפועל

אירגון הקופים הירוקים ואוהדי מכבי חיפה יוצאים במאבק נגד המשטרה בגין האלימות כלפיהם וישאירו את יציע ג' ריק במשחק נגד הפועל תל אביב הערב. בהודעה נכתב: השוטרים בפנים, האוהדים בחוץ

שבת 17 מרץ 2007
אשר גולדברג
אירועי האלימות שהיו באיצטדיון טדי מסרבים להסתיים. אוהדי מכבי חיפה, שלא זכו להתנצלות או להגנה חוקית בנושא האלימות של המשטרה כלפיהם, החליטו להוביל מהלך, כדי לעורר את גם נשיאם יעקב שחר.

הערב (ראשון) במשחק נגד הפועל תל אביב, החליטו יושבי אירגון יציע ג' בראשות אמיר דרורי, "הקופים הירוקים" להחרים את המשחק, ולא להכנס ולעודד את הקבוצה. 

באתר הקופים הירוקים התפרסם אמש (שבת) הודעה ובה נאמר: "בשיחות שקיימנו ביחד עם אוהדים מיציע ג', החלטנו שמאורעות טדי סימנו את חציית הקו האדום של האלימות המשטרתית, והגיע הזמן לפעול, אחרת יהיה מאוחר מדי. 

הגענו למצב שבו כוחות משטרת ישראל מסכנים את חיי האדם בעוד הם אמורים לשמור עליהם. ואנחנו לא נעביר את זה על סדר היום. ברצוננו להבהיר מסר, שאם לא ינקטו פעולות בנושא, בעוד שנה המגרשים יראו כמו שיציע ג' יראה מחר".

היום ינסו המנכ"ל איתמר צ'יזיק וגורמים אחרים, לשוחח עם מנהיגי הקופים הירוקים, ולשכנעם לדחות את החרם על קרית אליעזר. 

במכבי חיפה יבוצעו מספר שינויים בהרכב  כשהמסר שיועבר לשחקנים, ששינוי חד צפוי לקראת העונה הבאה, ורק מי שיגלה יכולת משופרת מזו שהייתה עד כה, ישאר בקבוצה. 

הערב מתחיל המבחן, שעושה רוני לוי, שיפגש במהלך השבוע עם יעקב שחר בתכנון העונה הבאה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק