יש לי את הפריבילגיה לבחור

מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן, אמר הערב כי הזכות שלו נקבעה בהחלטת אי זימונו של מיכאל זנדברג, למרות שצפה ביכולת הטובה שגילה הערב בניצחון של בית"ר ירושלים מול מכבי פתח תקווה

יום ראשון 18 מרץ 2007
אשר גולדברג
בימים האחרונים מוצפת התקשורת הכתובה והאלקטרונית ורבים הקוראים להחזרתו של מיכאל זנדברג, קשר בית"ר ירושלים, לסגל הנבחרת למשחקים נגד אנגליה ואסטוניה.

הערב ישב המאמן הלאומי, דרור קשטן, ביציע הכבוד ב"אורווה" וצפה את זנדברג אחרי שבועות ארוכים ביכולת טובה, מבשל את שער הניצחון לבית"ר ירושלים. 

קשטן לא שינה את דעתו וביום שני זנדברג יהיה מחוץ לסגל הרחב בפתיחת האימונים. דרור קשטן הבהיר ואמר ל-TELESPORT: "מנסים ליצור מכלום דרמה. הבחירה שלי היא מקצועית ואין לה שום קשר לפציעות של שחקנים לפני אוקראינה. 

גם גל אלברמן היה פצוע לקראת אוקראינה ושיחק כעבור שלושה ימים ועובדה שהוא זומן. יש לי את הפריבלגיה לבחור את השחקנים שלי. אני הולך אך ורק בקו המקצועי".

הנבחרת תתכנס ביום שני ותקיים אימון בכורה באיצטדיון רמת גן, שלאחריו יקיים דרור קשטן מסיבת עיתונאים לקראת המשחק נגד אנגליה. רק אם מחר אחרי המשחק בין הפועל תל אביב ומכבי חיפה יתברר שישנם שחקנים פצועים נוספים, אפשר שיזומן שחקן אחר.

נכון לעכשיו גם פיני בלילי ששותף במחצית השנייה בהפסד קבוצתו הטורקית סיבאספור לאנקרספור, אינו כשיר ב-100 האחוזים.

פורסם לראשונה: 17/03/07, 22:46

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק