ניו יורק ודטרויט על כל הקופה

המלצת WINNER ל-MLB: סדרת הסיבוב הראשון בפלייאוף בין ניו יורק ודטרויט מביאה לנו מותחן אמיתי. דטרויט הייתה רחוקה ניצחון מלהדיח את הפייבוריטית, אבל היאנקיס התעוררו והעבירו את ההכרעה להלילה

יום חמישי 06 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

סדרת הסיבוב הראשון בפלייאוף בין הניו יורק יאנקיס לבין דטרויט טייגרס הגיעה למשחק חמישי ומכריע, כך שהמנצחת במשחק הלילה תבטיח את מקומה בסיבוב הפלייאוף הבא.

המשחק הראשון בסדרה ביניהן שהתקיים ב-30 בספטמבר הסתיים בניצחון ניו יורק, 3:9. במשחק השני שהתקיים ב-2 לאוקטובר הצליחה דטרויט לגנוב את יתרון הביתיות עם ניצחון 5:3. צמד המשחקים הבאים התקיים בדטרויט, וכבר למחרת במשחק השלישי ניצחה דטרויט 4:5. במשחק הרביעי דטרויט הייתה יכולה לגמור את הסיפור, אבל ניו יורק התעוררה ברגע האמת והביסה במגרשה של דטרויט - 10:1.

דאג פיסטר מדטרויט אמר: "מצפה לנו קרב קשה ביותרֿ, המשחק פתוח לחלוטין ומי שתרצה יותר תנצח". איבן נובה מניו יורק אמר: "תהיה מלחמה קשה על כל נקודה. אנחנו לא רוצים לחשוב על הפסד ונילחם חזק כדי לשרוד בפלייאוף".

דטרויט תופיע למשחק בסגל מלא כאשר בניו יורק פצועים אלכס רודריגז וחזוס מונטרו. למרות הכל, ניו יורק הוכיחה במשחק האחרון כי ביכולתה להעביר הילוך ברגע האמת ואנו מאמינים שכך יהיה גם הערב.

משחק 138: ניו יורק יאנקיס - דטרויט טייגרס. ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק