הגיע להם בזמן

המלצת WINNER ל-MLS: המשחק תוכנן ל-16 ביולי, אבל מזג אוויר סוער דחה את המפגש בין ונקובר לריאל סולט לייק להלילה. כעת לאורחת יש הזדמנות לנצח את ונקובר ולחזור למסלול הניצחונות

יום חמישי 06 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

ריאל סולט לייק מעולם לא שמחה יותר להשלים משחק דחוי. הקבוצה אמנם במקום השלישי בבית המערבי, אך בחודש האחרון נקלעה הקבוצה למשבר והיא אחרי 3 הפסדים ברציפות. מה שעשוי לעזור לה לצאת לדרך חדשה הוא המשחק הלילה מול ונקובר, הקבוצה החלשה ביותר ב-MLS העונה.

כאמור זהו משחק דחוי שתוכנן תחילה ל-16 ביולי, אלא שאז המגרש היה בוצי והמשחק נדחה. ונקובר היא נועלת הבית המזרחי ולמעשה הקבוצה עם הכי קצת נקודות בליגה (22 נק' ב-30 משחקים). המארחת הלילה תתייצב למשחק ללא החלוץ אטיבה האריס הפצוע, כשמנגד סולט לייק תשחק ללא הבלם הפצוע טוני בלטרן. המשחק האחרון בין שתי הקבוצות התקיים ב-4 ביוני והסתיים בניצחון סולט לייק 0:2.

ונקובר אחרי הפסד 1:0 מול פורטלנד, במשחק שחנך את איצטדיונם הביתי והסב אכזבה קשה לקהל האוהדים של הקבוצה. 

טום סוהן מאמן הקבוצה אמר: "21 אלף אוהדים שלנו באו לפתיחה של האיצטדיון החדש שלנו וחזו במפלה מול היריבה המושבעת שלנו. אנחנו חייבים לפצות את האוהדים שלנו. שיחקנו רע מאוד במשחק ואני מצפה לשיפור מיידי אצל הבחורים שלי, קודם כל במוטיואציה ובהקרבה, אחרי זה הכול כבר יסתדר".

סולט לייק ממול עם שלושה הפסדים רצופים, כשההפסד האחרון שלהם היה 1-2 ללוס אנג'לס גלאקסי בשבת האחרונה, אם מן הראוי לציין שהגלאקסי הקבוצה הטובה ביותר בליגה ומרבית הקבוצות היו משאירות שם את הנקודות. הקבוצה במקום השלישי במערב עם 51 נקודות מ-31 משחקים, מרחק 6 נקודות מסיאטל השנייה.

ג'ייסון קרייס מאמן הקבוצה אמר: "אני לא חושב שאנחנו במשבר, למרות שאם נפסיד במשחק הזה ברור שיגידו שאנחנו בעיצומו של משבר. אני מאמין בבחורים שלי שייצאו מהתקופה הרעה ויחזרו לדרך הניצחונות".

משחק 144: וונקובר וויטקפס - ריאל סולט לייק. ההימור: 2

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק