״ליגה מטורפת, התוצאות מדהימות״

הליגה הלאומית מתאפיינת עד כה בהפתעות רבות. שאלנו את אנשי הלאומית איך זה קורה. מנכ"ל בית"ר תל אביב רמלה אומר למשל: "אין בכלל פערים בין הקבוצות והכל יכול להיות ביום נתון״

יום שישי 14 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
אחרי פגרה של שבועיים, ביום שישי חוזרת אלינו הליגה הלאומית, הליגה שקצת נשכחה בשנה וחצי האחרונות עקב העובדה שמשחקיה אינם משודרים בערוץ פתוח.

וכך, כמעט בלא ששמנו לב, הליגה הלאומית השנה "משוגעת" לחלוטין, ומהמרי הווינר התמימים לעולם לא היו יכולים לנחש הפתעות כמו שאירעו במחזור האחרון ,למשל, כשהפועל ירושלים מהמקום האחרון הביסה בחוץ את נס ציונה החזקה 1:4, או ההפסד המדהים של הפועל רמת גן שסומנה כמועמדת ודאית לעליה בדרבי מול הכח עמידר האלמונית. אז איך זה קורה? יצאנו לבדוק.

רפי כהן, מאמן נס ציונה, אמר: ״בהפסד להפועל ירושלים פשוט פתחנו גרוע. בדקה החמישית הם קיבלו פנדל ובדקה העשירית הגיעו פעם שניה לשער והבקיעו. יש ימים כאלה״.

ומה לגבי שאר ההפתעות בליגה?

״אני לא יודע אם זה מפתיע. הליגה השנה מטורפת. צמודה לחלוטין והכול יכול להיות בה״.

לופא קדוש, מאמן הפועל ירושלים, פירשן את מצב הליגה לדעתו: ״הבעיה של הקבוצות הגדולות היא שהן באות לשחק טכני, וזו ליגה שבה האגרסיביות והלוחמנות מנצחות. גם לי יש כוכבים כמו עידן טל ורם סטי, אבל הבנתי שבשביל להתחיל לצבור נקודות אני חייב הגנת ברזל ומשמעת טקטית מכל השחקנים״.

שי בללי, מנכ״ל בית״ר ת"א-רמלה שהדהימה במחזור האחרון את מכבי הרצליה אמר: ״הסיפור של הליגה הוא שונה לגמרי משנה שעברה. אין בכלל פערים בין הקבוצות והכל יכול להיות ביום נתון״.

איזה טיפ אתה נותן למהמרים המבולבלים?

״שיהמרו על ניצחון לבית״ר תל אביב. אחרי פתיחה לא טובה סוף סוף התחברנו ועכשיו נתחיל לצבור נקודות בסיטונות״.

שמעון הדרי, מאמן אחי נצרת שבכל האנדרלמוסיה הזאת מצא את עצמו במקום הראשון, סיכם: ״אני לא מופתע כי יש לנו קבוצה טובה וזה המשך ישיר לשנה שעברה. קשה עדיין לדבר על עלייה, אבל אני יכול לתת טיפ לקולגות שלי - בליגה הלאומית אין השנה פייבוריטית. תאמינו שאתם יכולים לנצח ותשיגו את הנקודות״.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק