בשבוע הבא: גביע צ'אנס יוצא לדרך

גביע הליגה בשם המוכר לכולנו, או בשמו החדש "גביע צ'אנס" יוצא לדרך ביום ראשון הקרוב באולם מלחה בירושלים ובימים אלו עורכות הקבוצות את ההכנות האחרונות. מורן רוט מהפועל חולון סיפר: "זכייה בגביע נותנת דחיפה רצינית"

יום חמישי 06 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

מפעל גביע הליגה שנכנס בשנים האחרונות לכדורסל הישראלי נחל הצלחה רבה, וכעת חובבי הכדורסל מחכים לו מדי שנה. גם העונה הגביע שנהיה למסורת ייצא לדרך באולם מלחה שבירושלים החל מיום ראשון הקרוב, כאשר הוא מקבל את השם החדש - "גביע צ'אנס".

בימים אלו עורכות הקבוצות את ההכנות האחרונות לקראת פתיחת העונה בישראל, ו-"גביע צ'אנס" בהחלט מספק הכנה אחרונה ורצינית ביותר לפתיחת העונה הסדירה. כמה מכוכבי ליגת העל התייחסו למשחקים שייערכו לאורך השבוע הבא ולפניכם הדברים.

מורן רוט מהפועל חולון אמר : "גביע צ'אנס הוא טורניר מאוד חשוב ומאוד מעניין שמכין את הקבוצות למתח וללחץ שיש בליגה. כל הקבוצות לוקחות את הטורניר בצורה מאוד רצינית ומתכוננות אליו ברמה הכי גבוהה. באופן אישי אני חושב שזכייה בטורניר נותנת דחיפה רצינית והמון ביטחון לקבוצה שתזכה בו".

ליאור ליובין, מאמנה של קבוצת הפועל גליל/גלבוע הוסיף: "גביע צ'אנס הוא טורניר חשוב ומכובד שרוצים להצליח בו אבל הוא עדיין חלק מההכנה. בטחון זה משהו שנבנה גם בדרך וגם בתוצאות ושני הדברים חשובים בכדורסל". 

גם שחקן הקבוצה, עידו קוז'יקרו הוסיף לדברי ליובין: "עידו קיז'יקרו: "זה שבוע מעולה, נחמד שיש אפשרות להתרשם באופן ראשוני מהקבוצות והשחקנים ולהתחיל להתרגל. למרות שכל קבוצה תשמח לנצח, הגביע והאליפות הם שני המפעלים החשובים"."זה שבוע מעולה, נחמד שיש אפשרות להתרשם באופן ראשוני מהקבוצות והשחקנים ולהתחיל להתרגל. למרות שכל קבוצה תשמח לנצח, הגביע והאליפות הם שני המפעלים החשובים".

אדריאן בנקס מברק נתניה הוסיף: "בשבוע הזה כל עוד נשחק חזק זה טוב גם אם לא ננצח, כי זה עדיין שבוע טרום עונה. חשוב לי שנראה אגרסיביות לכולם בטורניר ושאנחנו הולכים לשחק תחרותי העונה. כמובן שלנצח בגביע יהיה כיף אבל חשוב לנו להפגין נוכחות, במיוחד בגלל שהתחלנו להתאמן אחרי כולם".

את הדברים סיכם אלישי כדיר מהפועל ירושלים: "מפעל צ'אנס הוא מפעל מבורך והראשון שאפשר לזכות בו וזה חשוב. אין ספק שמדובר גם בהכנה וזה יעזור לנו, אנחנו מקווים לנצח וגם לקבל התרשמות ראשונית מהשחקנים החדשים ולפתוח את העונה עם חיוך".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק