סגל חסר? זה לא יפריע

אלופת העולם הבטיחה כבר את מקומה בטורניר יורו 2012, אבל גם בסגל חסר ספרד פייבוריטית ברורה במשחק החוץ הערב מול צ'כיה. המקומיים חייבים את הנקודות על מנת להישאר בתמונת ההצלבה

יום שישי 07 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

צ'כיה הוציאה במזל תיקו מסקוטלנד במחזור האחרון, אבל עכשיו יש לה משימה קשה הרבה יותר, בה היא בוודאי תצטרך לא מעט מזל- להוציא תיקו מאלופת העולם על מנת להשאיר את הקמפיין שלה בחיים. הנבחרת הספרדית כבר הבטיחה את העפלתה ליורו אחרי שניצחה את כל ששת המשחקים עד עכשיו בקמפיין, אבל אין ספק כי למרות שעבורם המשחק לפרוטוקול בלבד יעשו שחקני ספרד את מירב המאמצים כדי לנצח.

הכדורגל הצ'כי נמצא בדעיכה בשנים האחרונות, מאז ששחקני תור הזהב של הנבחרת פרשו ממשחק פעיל (פאבל נדבד וכו') אבל עדיין יש להם כמה שחקנים טובים מאוד כמו מילאן בארוש, תומאס רוזיצקי וירוסלאב פלאסיל. עד עכשיו הקמפיין שלהם מאכזב מאוד אחרי שהפסידו לליטא בבית, אך זאת לצד משחקי החוץ מול ספרד וסקוטלנד שם הוכיחו הצ'כים לפרקים שיש להם כדורגל, אם כי הם נזקקו ללא מעט עזרה מהשופטים כדי לא להפסיד בסקוטלנד. פטר צ'ך חוזר לשער הנבחרת שתיהנה מסגל מלא למשחק הזה.

ספרד אמנם הובסה במשחקי ידידיות מול ארגנטינה ופורטוגל, אבל במשחקים הרשמיים היא ממשיכה להוכיח שהיא הנבחרת הטובה בעולם. ספרד תחסר כמה שחקנים בולטים - אבל מי שכן ישחק ינסה להוכיח לדל בוסקה שיש לו מקום באליפות אירופה הקרובה.

אנדרס אינייסטה, ססק פברגאס ואלברו נגראדו לא יתלבשו כמו גם קרלס פויול וג'רארד פיקה. אבל יחד עם וייה, סילבה, מאטה ושאר הכוכבים בהרכב - ספרד צפויה לרשום ניצחון נוסף.   

משחק 52: צ'כיה - ספרד. ההימור: 2

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק