מכבי אשדוד לא מפחדת מירושלים

גביע צ'אנס ייצא לדרך ביום ראשון בערב במלחה, ובשעה 20:50 ייערך המשחק המרכזי בין מכבי אשדוד והפועל ירושלים ללא בריאן רנדל הפצוע והזרים שעדיין לא הגיעו לישראל. מאיר טפירו: "נצחון יהווה זריקת בטחון לליגה"

שבת 08 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

גביע צ'אנס ייצא אל הדרך ביום ראשון הקרוב בירושלים באולם מלחה, וללא ספק שהמשחק המרכזי בסיבוב הראשון של המפעל יהיה בין מכבי אשדוד לבין הפועל ירושלים (20:50).

הפועל ירושלים שהמשחקים מתקיימים באולמה הביתי תיאלץ להסתדר במהלך הטורניר ללא בריאן רנדל שנפצע לעשרת הימים הקרובים וכן ללא הזרים החדשים, שיגיעו לארץ לראשונה רק ביום המשחק. למרות שתשחק עם 3 זרים בלבד, להפועל ירושלים סגל ישראלי מרהיב הכולל בין היתר את אלישי כדיר, יובל נעימי ואורי קוקיה. 

מהצד השני, מכבי אשדוד שרק בעונה שעברה ערכה בכורה מוצלחת בליגת העל וסיימה ללא ספק כהפתעת העונה מקווה לעלות שלב העונה וללכת רחוק עוד יותר. אשדוד אמנם התקשתה להרשים במשחקי ההכנה בחודש האחרון, אבל ממשחק למשחק נרשם שיפור ניכר. 

השחקנים המרכזיים באשדוד הם ג'וש קרטר וכמובן צמד הישראלים דרור חג'ג' ומאיר טפירו. האחרון אמר לקראת המשחק: "כולם באים לשחק טוב בטורניר ולראות את השחקנים החדשים – זה טוב לליגה. גם אם עולים לגמר או נצחון זה בהחלט יהווה זריקת בטחון אבל זה לא מספיק, יש הרבה עבודה אחר כך".

הפועל ירושלים הגיעה לגמר גביע הליגה, "גביע צ'אנס" בשמו החדש, בשלוש השנים האחרונות אבל השנה מחכה לה בחצי הגמר, אם תעפיל לשם, מכבי תל אביב. מאמן הקבוצה, עודד קטש אמר לקראת הפתיחה הרשמית של עונת 2011/12: "מדובר בטורניר שהפך למסורת מבורכת ולהכנה האחרונה לקראת פתיחת העונה . הטורניר מביא איתו לא מעט משחקים מעניינים ומותחים ואין לי ספק שיהיה כך גם השנה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק