3 המלצות WINNER לליגה הברזילאית

עוד לפני משחקי יום ראשון בערב, כבר במוצ"ש ייערכו 3 משחקים בליגה הברזילאית. אנו מעניקים לכם המלצות WINNER לדרבי הרותח בתחתית בין הקבוצות ממיניירו, למשחק בין קוריטיבה לגרמיו ולמפגש בין בוטאפוגו לבאהיה

שבת 08 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
משחק  180: אמריקה מיניירו - אתלטיקו מיניירו
 
הדרבי של מיניירו מפגיש העונה שתי קבוצות חלשות מאוד. אמריקה סוגרת את הטבלה עם 20 נק', והיא ללא ניצחון כבר ושישה משחקים רצופים. מולה ניצבת היריבה העירונית אתלטיקו מיניירו שניצבת במקום ה-18 בטבלה עם 26 נקודות וארבעה משחקים רצופים ללא ניצחון, בהם רשמה שני הפסדי חוץ ושתי תוצאות תיקו בבית. 

החולשה של אתלטיקו השנה באה לידי ביטוי  וניתן היה לראות זאת במחזור האחרון כשהיא לא הצליחה לנצח את סארה, למרות שזו שיחקה בשמונה שחקנים אחרי שהשופט הרחיק בכרטיסים אדומים שלושה שחקנים שלה במהלך המחצית השניה. 

השתיים נפגשו העונה פעמיים במסגרת הליגה והגביע ואתלטיקו נחלה הצלחה רבה בשני הדרבים - ניצחון 1:2 בליגה וניצחון 0:2 בגביע. בסך הכל ניצחה אתלטיקו בשבעה משחקים מתוך 14 שהיו בין השתיים, בארבעה מתוכם היו אלה ניצחונות חוץ. צפוי משחק דרבי צמוד מאוד, אך אתלטיקו טובה יותר וגם תנצח את המשחק. ההימור: 2
 
משחק  185: קוריטיבה - גרמיו
 
קוריטיבה מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו מול פיגויירנסה והפסד 3-2 בסארה. היא תארח היום את גרמיו שנראית טוב מאוד במחזורים האחרונים, כשהיא אחרי שלושה ניצחונות רצופים על אבאי, קרוזיירו ועל סאנטוס במחזור האחרון.

המשחק האחרון בין השתיים היה לפני חודשיים וחצי, אז גרמיו ניצחה בבית 2-0. בסך הכל ניצחה גרמיו פעמיים מתוך שבעה משחקים בקוריטיבה, מגרש שידוע כלא קל.

מלכי השערים של גרמיו הם אנדרה לימה ודאגלאס שכבשו שישה שערים כל אחד. בקוריטיבה מהצד השני בולט ביל, חלוץ בן 27 שכבש העונה עשרה שערים כשאפשר לציין גם את מרקוס אורליו שכבש שבעה. יהיה משחק צמוד מאוד, אולם יגרמיו מעט יותר טובה ומנוסה מקוריטיבה והיא תנצל זאת לחלוקת נקודות. ההימור: X

משחק מס' 183: בוטאפוגו - באהיה


בוטאפוגו ממוקמת במקום הרביעי בטבלה ואילו באהיה במקום ה-14. בוטאפוגו תשחק ללא שני כוכביה השוער ג׳פרסון ולוקו אבראו, שנמצאים עם נבחרותיהם. גם החלוץ הררה מושעה ולא ישחק. פביו פליקס, קשרה האחורי של באהיה פצוע ולא ישחק.

בלי ניצחון בשני המשחקים האחרונים, עם תיקו 2-2 מול סאו פאולו והפסד 2-0 לאתלטיקו גויאנינס, החלו להטיל ספקות בסגל של בוטאפוגו, כשטענו שהוא לא מספיק חזק לאליפות. גם נשיא הקבוצה הביע ביקורת על צורת המשחק של קבוצתו.

באהיה השתפרה רבות לאחרונה, מאז הגעתו של המאמן ג׳ואל סנטנה. המאמן המנוסה רשם שלושה ניצחונות והפסד אחד, ובמשחק האחרון השיג ניצחון מרגש 2-3 על אבאי. השחקנים טוענים כי הקרבה לקו האדום מובילה אותם לשחק באחריות והקרבה.

נקודה חשובה נוספת היא הצטרפותו של החלוץ ג׳וניור לקבוצה. הוא הבקיע בכל שלושת המשחקים האחרונים, כולל צמד בסופ״ש האחרון. לבוטאפוגו סגל טוב יותר, אבל בלי כוכביה הנעדרים הם לא ינצחו את המשחק הזה. ההערכה היא שהמשחק יגמר בתיקו.

באהיה לא ניצחה את בוטאפוגו מאז שנת 2000. המשחק ביניהן בסיבוב הראשון העונה נגמר בתיקו. ההימור: X

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק