4 המלצות WINNER ליום ראשון

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנחנו ממליצים על ארבעה משחקי כדורגל מהעולם - בין היתר מליגות המשנה באנגליה, גרמניה וספרד

יום ראשון 09 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

יום ראשון הגיע ואיתו מאות משחקי כדורגל וכדורסל בעולם ויותר מ-100 משחקים בטופס הווינר. אנו מעניקים ארבע המלצות על משחקי כדורגל מספרד, אנגליה, שבדיה ואיטליה.

משחק מס' 13: אמפולי - וארזה

ליגת המשנה באיטליה. אמפולי במקום ה-17 בטבלה אחרי שמונה משחקים, כשהיא מפסידה בשלושה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את וארזה, שניצחה במחזור האחרון 0-2 בויצ'נזה, זאת אחרי הפסד ביתי 1-0 לסאסואלו ותיקו מול גוביו בחוץ. בעונה שעברה, שני המשחקים בין השתיים נסתיימו בתוצאות תיקו. השחקן הכי טוב של אמפולי עד כה הוא החלוץ טבאנו שכבש שבעה שערים בשמונה משחקים. בוארזה מהצד השני אין יותר מדי כוכבים השנה, כשגם משחק ההתקפה תקוע והאורחת הערב לא כבשה יותר מדי שערים העונה- מה שבוודאי יקשה עליה עוד יותר להפתיע הערב את אמפולי. ההימור: 1.

משחק מס' 29: יידינג - רקסהאם

אנגליה, ליגה מחוזית. יידינג מדורגת במקום ה-18 בטבלה, ומגיעה למשחק אחרי שני משחקים לא רעים, עם תיקו 1-1 מול טלפורד וניצחון 3-5 על קטרינג בחוץ. היא תארח היום את מוליכת הטבלה רקסהאם שמנצחת בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. במחזור האחרון היא מביסה בחוץ 1-4 את גייטסהאד. בכל ארבעת המפגשים שהיו בין השתיים בעבר, ניצחו רק קבוצות החוץ. פעמיים כל קבוצה. בעונה שעברה ניצחה רקסהאם 0-3 בחוץ, יידינג ניצחה 0-2 בחוץ. גם הפעם הנתון הזה יחזור על עצמו, רקסהאם נראית טוב יותר מאשר יידינג ותנצח את המשחק. ההימור: 2.

משחק מס' 36: וסטראס - בראג

שבדית שנייה. שלושה מחזורים לסיום העונה, עוד 9 נק' נותרו בקופה. וסטראס מדורגת במקום ה-15 בטבלה, מתחת לקו האדום במרחק של שש נק' מבראג שמדורגת במקום ה-14 כשמקומות 13/14 השנה ישחקו משחק מבחן כנגד הירידה מול קבוצות מהליגה השלישית. וסטראס נראית רע מאוד, היא מפסידה בארבעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה. למזלה גם בראג משחק גרוע ומפסידה בחמישה מתוך שבעת המשחקים האחרונים שלה. היא מפסידה העונה בתשעה משחקי חוץ מתוך 13 משחקים. וסטראס מנגד מנצחת בבית פעמיים בלבד. בסיבוב הקודם ניצחה בראג 0-2 בבית, היא גם ניצחה את וסטראס בכל ארבעת המשחקים האחרונים בינהם. למרות הנתון הזה, המשחק לדעתנו יסתיים בתיקו שיוריד כמעט סופית את וסטראס בחזרה לליגה השלישית וישלח את בראג למשחקי המבחן. ההימור: X.

משחק מס' 106: קורדובה - ויאריאל ב'

ליגה ספרדית שנייה. אחרי שפתחה את העונה עם תיקו והפסד, ניצחה קורדובה בכל ארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה, 0-1 במחזור האחרון על הואסקה. היא תארח היום את ויאריאל ב', שמנצחת במחזור האחרון 2-3, זאת אחרי שלוש תוצאות תיקו ברצף. פאר סאסטרה מויאריאל ייעדר מהמשחק בעקבות השעייה. נתון מעניין מראה שבשני המשחקים האחרונים של קורדובה, שחקנים מהקבוצה היריבה הורחקו. קורדובה בכושר מצויין, מנצחת בכל חמשת המשחקים האחרונים שלה, גם בגביע. לדעתנו היא תמשיך ביכולת הזו ותנצח את קבוצת המשנה של ויאריאל. ההימור: 1.

צילום: Getty Images.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק