גביע צ'אנס יוצא לדרך

הטורניר אשר פותח את העונה בליגת לוטו יחל הערב עם שני משחקים. הראשון יפגיש את מכבי ראשל"צ עם בני השרון/הרצליה, בשני יתמודדו מכבי אשדוד והפועל ירושלים

יום ראשון 09 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
הערב ייצא לדרך גביע צ'אנס, בשנתו השישית ברציפות באולם מלחה. המשחק הראשון (18.25) סידר למאמנים מפגש מרגש. אפי בירנבוים הוותיק עם מכבי ראשל"צ נגד רועי חגאי עוזרו במשך שנים ועכשיו מאמן  בני השרון הרצליה. ראשל"צ הגיעה בעונה שעברה עד לפיינל-פור בליגה, אבל החליפה את כל ארבעה הזרים שלה ובינתיים היא היחידה שעדיין לא הפסידה במשחקי ההכנה פרט למכבי ת"א. השרון הרצליה סובלת מלא מעט בעיות, בן רייס לא יפתח את העונה וגם טרבור בוקר, שחקן ה-NBA, לא צפוי לשחק בגלל פציעה, במקומו רשמה הקבוצה את קני לאוסון
 
במשחק השני (20.55) עוד מפגש מעניין בין שני אקסים אדומים מאיר טפירו ודרור חג'ג', היום עם מכבי אשדוד, מול הפועל ירושלים, שתחסר שלושה מהזרים שלה, וואלאס וברדלי שעדיין לא הגיעו ובריאן רנדל הפצוע. בכל זאת יהיה מעניין לראות את הקבוצה החדשה של עודד קטש והקהל הירושלמי יוכל לראות את הקבוצה שלו בפעם הראשונה העונה. מי שיעשה הופעת בכורה רשמית באדום הוא אלישי כדיר שאמר: "גביע צ'אנס הוא מפעל מבורך והראשון שאפשר לזכות בו וזה חשוב. אין ספק שמדובר גם בהכנה וזה יעזור לנו, אנחנו מקווים לנצח וגם לקבל התרשמות ראשונית מהשחקנים החדשים ולפתוח את העונה עם חיוך".
  
מחר, המשחק הראשון יפגיש את סגנית האלופה גלבוע\גליל עם הפועל חולון של פיני גרשון ודן שמיר. גלבוע\גליל אומנם הפסידה למכבי חיפה במשחק אימון בערב הכיפורים, אבל נראתה לא רע בכלל לאורך ההכנה וחולון תגיע עם הקהל התומך שלה. 

המשחק המרכזי יהיה בין מכבי ת"א, שבינתיים לא התקשתה במשחקי הליגה האדריאטית לברק נתניה. מכבי תצטרך לרשום באתר המנהלת עד השעה 16:00 היום רק ארבעה מתוך 7 הזרים שלה והמאמן דייויד בלאט אמר לקראת הטורניר: "זה טורניר טוב שהתנסיתי בו לראשונה בשנה שעברה ונהניתי. עבורנו זה שונה כי העונה שלנו כבר תחילה אז זה לא בדיוק טורניר קדם עונה אבל זאת הזדמנות טובה להכיר את השחקנים ולראות את מרבית הקבוצות, לעשות ניסיון עם סוג אחר של משחק וחוקים שונים – אני מחכה בכיליון עיניים, צריך להיות מעניין".
 
אם הפועל ירושלים ומכבי ת"א ינצחו את משחקי רבע הגמר שלהן, הן צפויות להיפגש במשחק חצי הגמר ביום שלישי בשעה 21:00 במשחק שישודר בערוץ 10.

צילום: אתר מנהלת הליגה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק