פילדלפיה חייבת ניצחון

המלצות WINNER לליגת ה-NFL: פילדלפיה נחשבה למועמדת בטוחה לזכות באליפות בסוף העונה, אבל כבר אחרי ארבעה משחקים היא נקלעה למצב רגיש. סינסינטי חוזרת לאצטדיון בו היא לא מצליחה לנצח

יום ראשון 09 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
משחק 67: באפלו בילס (‎+3) - פילדלפיה איגלס

הדרים טים של פילדלפיה לא חשבו על פתיחת עונה כה חלשה והיקלעות למאזן 3-1. הלילה הם יפגשו את בפאלו שנמצאת במאזן 1-3. לפילדלפיה, שנחשבה למועמדת בטוחה לאליפות, יש כרגע בעיה לסגור משחקים והיא מוצאת את עצמה במצב רגיש בבית המזרחי.

אלכס הנרי הואשם בכך שמנע מפילדלפיה ניצחון במשחק האחרון, אבל יהיה זה מוגזם לומר שהבעיה של הקבוצה היא בהתקפה. הבעיה היותר חמורה של הקבוצה היא בניהול המשחק. ויק קאפלד ודיסן ג׳קסון כבר קיבלו על הראש מהמבקרים בתקשורת ונראה כי איבדו ביטחון.

פילדלפיה אמורה לשלוט הן באוויר והן על הקרקע מול הגנת הבילס, שעד כה עשו עליה 405 יארד בממוצע למשחק ו-24 נקודות.

רייאן פיצפטריק הוביל את התקפת בפאלו לשלושה שבועות חלומיים בפתיחת הליגה, אבל נכשל מול ההגנה הבצורה של סינסינטי בשבוע שעבר. פריצפטריק עשה 280 יארד למשחק בממוצע העונה, אבל במשחק האחרון עבר רק 199 יארד ויהיה מעניין לראות מה הוא יעשה במשחק הזה, אם נזכור ששחקני ההגנה של המארחת היו טובים בשבוע שעבר עד הרבע הרביעי.
שחקן חשוב לבפאלו במשחק הזה עתיד להיות פרד ג׳קסון, מכיוון שהגנת פילדלפיה מתקשה לעצור שחקנים על הקרקע.

חסרונו של טרנט קול עלול לבטל את היתרון של האורחים בריצה עם הכדור. המשחק האחרון בין שתי הקבוצות היה ב-2007 ופילדלפיה ניצחה אותו ב-8 נקודות, ההערכה היא שפילדלפיה תתאושש ותנצח במשחק. ההימור: 2.

משחק 69: ג'קסונוויל יגוארס (‎+1) - סינסינטי בנגלס

סינסינטי רוצה לשים סוף לשרשרת של 7 הפסדים באיצטדיון המקולל בג׳קסונוויל. המארחים במאזן 3-1 עד כה, כשהקבוצה ניצחה רק במשחק הפתיחה ומאז הפסידה שלושה משחקים רצופים. בשבוע שעבר הם הובסו על ידי ניו אורלינס 23-10, כשלהם משבר חריף בהתקפה ובשלושה שבועות הם כבשו רק 16 שערים. סה"כ צברה הקבוצה 39 נקודות בארבעה משחקים.

בליין גאברט שוב יפתח, אבל ספק אם הרוקי הזה מסוגל לסחוב על גבו את התקפת הקבוצה. דייויד ג׳רארד פצוע, כך שמירב העומס נופל על לוק מקאון. לקבוצה יש בעיה בהנעת הכדור והיא הקבוצה שהשיגה הכי פחות יארדים בליגה. בהיעדר אופציית מסירה בהתקפה, כל שנותר להם הוא לרוץ עם הכדור, על ידי שחקן אחד, מוריס ג׳ונס דרו, וככה קשה לעשות טאץ׳ דאון פעם אחר פעם.

לסינסינטי יש את ההגנה הכי טובה בליגה, ושחקנה ג׳אנו אטקינס עומד כחומה בצורה ויעשה חיים קשים לגאברט הצעיר. סינסינטי היא הקבוצה שעשו מולה הכי פחות יארדים העונה וזה אומר הכול.

בהתקפה יש לסינסינטי את אנדי דלטון, שבשבוע שעבר עזר לקבוצתו להפוך פיגור לניצחון 23-20. חברו לקבוצה סדריק בנסון מדורג שישי בליגה בריצה עם הכדור. ההערכה היא שסינסינטי תשבור את המנחוס ותנצח במשחק. ההימור: 2.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק