גרין ביי רוצה להמשיך לרמוס את הליגה

המלצת WINNER ל-NFL: את יום המשחקים יינעל משחק הפוטבול בין אטלנטה פלקונס לגרין ביי פאקרס. בעונה שעברה הפאקרס לא התקשו מול אטלנטה, ומאז הם השתדרגו משמעותית. אז מה יהיה הלילה?

יום ראשון 09 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

אחרי ערב גדוש במשחקים מליגת הפוטבול הטובה בעולם, את יום המשחקים יינעל המפגש בין גרין ביי פאקרס שתתארח אצל אטלנטה פלקונס (02:20 בין ראשון לשני, שידור ישיר ב ESPN).

גרין ביי עם פתיחת עונה מוחצת של 0:4, ואילו אטלנטה במאזן של 2:2 עד עכשיו. השתיים נפגשו בפעם האחרונה בעונה שעברה במהלך הפלייאוף, כשגרין ביי פירקה לחתיכות את אטלנטה ללא קושי, וכעת נשאלת השאלה האם זה יקרה שוב?

גרין ביי צברה 27 נקודות באותה סדרת פלייאוף מרשימה, אלא שכעת הם משחקים אפילו טוב יותר. ארון רוג'רס וההתקפה שלהם פשוט בלתי ניתנים לעצירה, והדרך היחידה לנצח את הקבוצה היא הבקעות מבחוץ באחוז גבוה.

רוג'רס עשה בממוצע העונה 319 יארדים במשחק מהאוויר, כאשר התקפת הקבוצה מייצרת מהאוויר 400 יארד בממוצע למשחק, אבל ההבדל מהשנה שעברה הוא שכעת הקבוצה מייצרת 100 יארדים מהקרקע.

ג'רמייקל פיינלי חזר לפעילות העונה, ויחד עם ג'ורדי נלסון הקבוצה משתוללת כסופת הוריקן. רוג'רס יעשה חיים מול האין הגנה של אטלנטה, שלא תפקדה מאז המשחק הראשון ובשבוע שעבר ניגפה בקלות מול סיאטל. לאטלנטה גם בעיות בהתקפה ועושה רושם שמאט רייאן רחוק למדי מהכושר המוכר שלו.

גרין ביי סופגת רק 71 יארדים במשחק בממוצע על הארץ, ולמרות שמאט רייאן הוא שחקן ההתקפה הטוב ביותר שהם שיחקו מולו מאז המשחק הראשון העונה מול דרו בירס בשבוע הראשון, נראה כי לא תהיה להם בעיה לנצח את המשחק.

משחק 126: אטלנטה פלקונס (‎+6) - גרין ביי פאקרס. ההימור: 2

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק