2

הגשם מנע מאובזילר ניצחון

רולאן גארוס: הגשם הרב שירד הערב בצרפת דחה שוב את הטורניר, שיושלם מחר. ציפי אובזילר הייתה במרחק משחקון מזכייה במשחק כולו מול לצ'ינק.שחר פארȠתשחק מחר מול קאיה קאנפי האסטונית. גם סמשנובה תשחק מחר

יום שני 28 מאי 2007
מערכת TELESPORT

שוב פעם הגשם איכזב את חובבי הטניס בטורניר הגרנד סלאם, הרולאן גארוס שנערך בצרפת. הגשם לא הפסיק וגרם שוב לדחייה. מחר יחודשו המשחקים

משחקה של שחר פאר נגד קאיה קאנפי בסיבەב הראשון של הרולאן גארוס נדחה למחר. הישראלית המדורגת 15 בטורניר תפגוש את האסטונית באיחור של יום בגלל גשם שלא מפסיק בפריז.

משחקה של ציפי אובזילר נגד מלינדה צ'ינק ממשיך במגרש 9 לאחר הגשם, שהפסיק את המשחק זמן ארוך. המשחקון האחרון של הארכה לקח זמן רב, אולם אובזילר ניצחה 3:6 ומוליכה במערכות. 

במערכה השנייה אובזילר פתחה היטב, אבל ההונגריה הצליחה לחזור. המשחק שוב הופסק כאשר אובזילר מוליכה 4:5 במערכה השנייה. וכעת יושלם רק מחר, כאשר אובזילר רחוקה משחקון אחד מזכייה במשחק.
<Ţr/> אנה סמשנובה אמורה לפגוש מחר את נוריה ויואס הספרדייה.

הצמד הישראלי אנדיוני יפתחו מול הצרפתים

הצמד הישראלי, אנדי רם ויוני ארליך (מדורגים 7 בטורניר) הוגרלו למשחק פתיחה לא קל מול הצמד הצרפתי, ג'רוזאן וסירילȠסולנייה. 

הצמד הישראלי ישחק גם בטורניר הזוגות המוערבים. אנדי רם ישחק ביחד עם הצרפתייה נטלי דשי (מדורגים 7 בטורניר) ישחקו מול ג'ף קוצי וקארה בלאק מזימבבואה. 

יוני ארליך ישתף פעולה ביחד עם הרוסיה אלנה וסנינה. שניהם ישחקו ۞ול הצרפתים אורליה ודה ופורלן סרה. 

פאר ואובזילר ישחקו גם בזוגות

שתי הטניסאיות הישראליות, שחר פאר וציפי אובזילר ישחקו גם בטורניר הזוגות. 

פאר תשתף פעולה עם הטניסאית הרוסייה, דינארה סאפינה. פߐר וסאפינה מדורגות 11 בטורניר, שתיהן ישחקו מול האיטלקיות רוברטה ויצ'י ופאנטה. במידה ושחר והרוסייה יעברו, הן עלולות לפגוש את הצמד רוסי-סרבי, אנה איבנוביץ' ומאריה קירלינקו. 

ציפי אובזילר תשחק ביחד עם הטניסאית הרוסיה, אקטרינה ביצ'קובה מול הצߞד הספרדי, דומינגס לינו ופרה סנטוניה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק