נס ציונה רוצה לפתוח בניצחון

העולה החדשה לליגה הלאומית בכדורסל תפתח את עונת 2011/12 במשחק ביתי מול עירוני נהריה, שקיבלה מתנה ונשארה בליגה. על-פי הערכות, צפויה נס ציונה להשיג ניצחון היסטורי בליגת המשנה

יום שני 10 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
הליגה הלאומית בכדורסל תיפתח הערב במשחק בין העולה החדשה עירוני נס ציונה לקבוצה שירדה בעונה שעברה לליגה הארצית, עירוני נהריה שנשארה בליגה תודות לאיגוד הכדורסל. 

הליגה הלאומית שתחל באופן רשמי ביום שלישי צפויה להיות ליגה של קבוצה אחת - הפועל תל אביב, אבל דווקא העולה החדשה מנס ציונה מקווה להיות הסנסציה הגדולה של ליגת המשנה. 

נס ציונה התחזקה בקיץ האחרון בטל דן שהגיע מהפועל עפולה ובדורי אסף שהיה בשנה שעברה בסגל בני השרון בליגת העל. הזרים קורי לואו וברקסטון דופרי ביחד עם הקהל הנלהב אמורים להוביל את נס ציונה לצמרת הליגה הלאומית. 

מנגד, עירוני נהריה מצביעה על כל מה שעקום בכדורסל הישראלי. הקבוצה הייתה בעונה שעברה תחת ניהולו של שאול אייזנברג וקרסה מקצועית בדרך לליגה השלישית. אבל בליגה שבה אין יורדות ושאף קבוצה מליגת העל לא נשרה אליה, מתברר שאפשר לעשות צחוק מהאוהדים ולהשאיר את נהריה עונה נוספת בלאומית. 

ג'רון רוברטס נשאר במועדון ואליו הצטרף אריק טריימל. ביחד הם אמורים להוביל את נהריה לעוד עונה "הירואית" בתחתית הטבלה, מתוך ידיעה כמעט מוחלטת שגם אם הקבוצה תרד שוב - אם היא תרצה היא תישאר עונה נוספת בליגה הלאומית.

הליגה הלאומית רבויה בהפתעות וגם כיום לא ברור מי יהיו בצמרת, מי יהיו במרכז הטבלה ומי תהיה בתחתית. כל קבוצה יכולה להפתיע כל קבוצה וכל קבוצה יכולה לנצח את השנייה. מן הסתם, אין הרבה קשר בין הזרים שיפתחו את העונה לאלו שיהיו כאן בחודש בינואר - ולכן ההמלצה כאן היא בעיקר ללכת על הקבוצות הביתיות, כיוון שבייחוד בפתיחת העונה הקהל מגיע בהמוניו ודוחף את הקבוצה המקומית. 

משחק 221: הפועל עירוני נס ציונה - עירוני נהריה (‎+8) . ההימור: 1

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק