זה היה צריך לקרות

המלצת WINNER ל-NFL: דטרויט ליונס לא שיחקה ביום שני כבר עשור, אבל הלילה בשידור חי היא תפגוש את שיקגו ותנסה למחוק את חרפת סנט לואיס. שיקגו תקווה לעלות למאזן חיובי

יום שני 10 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

דטרויט ליונס לא שיחקה ביום שני מאז שנת 2001, ולא שהם רוצים לזכור את המשחק ההוא. בשידור חי, מול פני האומה, הם הובסו 35-0 לסנט לואיס, מה שפתח את הדלת לעשור מקולל במיוחד שהקבוצה תרצה למחוק מהתודעה. למעשה, הקבוצה כלל לא הגיעה לפלייאוף מאז שנת 1999.

אלא שאת העונה הנכוחית הם פתחו טוב. עד כה נותרו רק שתי קבוצות בלתי מנוצחות- הראשונה היא האלופה הבלתי ניתנת לעצירה גרין ביי. השניה? דטרויט. כרגע המאזן שלהם בליגה עומד על 0:4, ואם מחשבים את ארבעת הניצחונות הרצופים שלהם בסיום העונה שעברה אז כרגע הם בריצה של שמונה ניצחונות רצופים, מתוך זה חמישה ניצחונות חוץ רצופים. הלילה הם מול שיקגו - הקבוצה שניצחה אותם בכל ששת המשחקים האחרונים ביניהן.

אבל זה לא שלדטרויט אין בעיות. בשבוע שעבר הם פיגרו 27-3 ברבע השלישי, אבל הצליחו לעשות מהפך אדיר בדרך לניצחון 34-30. היה זה המשחק השני ברציפות שהם סגרו פיגור של 20 נק' בדרך לניצחון - דבר שלא היה כמותו בליגה. מאט סטאפורד וקלבין ג'ונסטון היו חתומים על הקאמבק המזהיר במשחק האחרון.

מהצד השני נמצאת שיקגו לה מאזן של 2-2, אבל עד עכשיו היא שיחקה מול אריות הליגה כמו גרין ביי, אטלנטה וניו אורלינס - 3 קבוצות פלייאוף, מתוכן 2 שזכו בסופרבול בשנתיים האחרונות. בשבוע שעבר שיקגו ניצחה את קרוליינה כדי לאזן את המאזן ל-2-2. בשני הניצחונות 
שלה שיקגו השיגה 34 ו-30 נק', ואילו בהפסדים היא השיגה 13 ו-17.

אז אמנם שיקגו פגשה יריבות חזקות יותר, אבל אןי ספק שדטרויט נמצאת במומנטום אדיר. מול הקהל המקומי, ועם הידיעה שהיא צריכה למחוק את חרפת סנט לואיס מאותו יום שני לפני עשור - היא בהחלט עשויה לעשות את העבודה ולהשיג ניצחון משמעותי.

משחק מס' 171: דטרויט ליונס - שיקגו בירס (5+). ההימור: 1

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק