המלצת WINNER ל-MLB

סדרת הפלייאוף בין דטרויט טייגרס וטקסס ריינג'רס מגיעה למשחק השלישי והקריטי. טקסס מוליכה 0:2, כשהיא רחוקה רק שני ניצחונות מסדרת הגמר. דטרויט חייבת לנצח על מנת להישאר בתמונה

יום שלישי 11 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

דטרויט טייגרס וטקסס ריינג'רס ייפגשו הלילה (רביעי) למשחק השלישי מבין שבעה במסגרת סדרת הפלייאוף ב-MLB, ליגת הבייסבול האמריקנית. טקסס מוליכה 0:2 בסדרה, והיא רחוקה רק שני ניצחונות מסדרת הגמר.

המשחק הראשון התקיים שלשום וטקסס ניצחה 2:3. אתמול התקיים משחק נוסף וטקסס ניצחה 3:7. היום מגיעה הסדרה לדטרויט, שעל פי המומחים פייבוריטית לרשום ניצחון.

קובי לואיס, שנראה בלתי ניתן לעצירה, ינסה לעזור לריינג'רס להשיג ניצחון שישי ברציפות בפלייאוף העונה. טקסס כאמור ניצחה חמישה משחקים רצופים מאז הפסידה 9:0 לטמפה ביי בפתיחת משחקי הפלייאוף, וכוכבה קובי לואיס אמר: "יש לנו דחיפה עצומה מהניצחונות הללו וביטחון עצמי גבוה. אם ננצח במשחק הזה זה יהיה המפתח לגבור עליהם בסדרה".

טקסס הפסידה בארבעה משישה משחקים אצל דטרויט במהלך העונה, וכוכב דטרויט דאג פיסטר אמר: "כאן אצלנו בבית זו אווירה שונה לחלוטין. אם נפסיד את המשחק הזה, הלכה לנו העונה. אני ממש לא רואה את העונה שלנו מסתיימת הלילה מול הקהל הבייתי המדהים שלנו. נעשה להם חיים קשים בסדרה".

פיסטר, שהגיע לקבוצה בחלון ההעברות האחרון, היה כוכב הניצחון של דטרויט על היאנקיז 2:3 בסיבוב הקודם, סדרה שכל ארה"ב דיברה עליה.

טקסס תשחק הלילה ללא אנדרס בלנקו הפצוע, כשבדטרויט יחסרו דלמון יאנג ומגליו אורדנז.


משחק מס' 109:  דטרויט טייגרס - טקסס ריינג'רס. ההימור:


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק