4 המלצות WINNER לגביע המלך

היום יערך סיבוב משחקי נוסף במסגרת משחקי הגביע הספרדי ואנו מעניקים ארבע המלצות WINNER למשחקי היום

יום רביעי 12 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 116 - סלטה ויגו - ויאדוליד

שתי הקבוצות משחקות בליגה השנייה בספרד, והן נפגשות היום למשחק בגביע המלך. סלטה במקום ה-12 בטבלה אחרי שבעה מחזורים, היא הפסידה במחזור האחרון 2:1 בבית מול לאס פלמאס, זאת אחרי שניצחה בחוץ 2:0 את נומנסיה. סלטה תארח את ויאדוליד שמדורגת במקום החמישי בטבלה עם שתי נק' יותר ממנה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו וניצחון, ביניהם תיקו מול סלטה ויגו בחוץ. מדובר במשחק גביע וקשה מאוד לדעת כיצד הוא יתפתח. הקבוצות נפגשו 28 פעמים בעבר, והנתון המעניין הוא שויאדוליד ניצחה בחמישה משחקים בלבד, וסלטה ב-12 משחקים. בעונה שעברה במסגרת הליגה, ניצחה ויאדוליד פעמיים, 3:2 בבית ו-2:1 בחוץ. סלטה נחלשה מאוד מאז ירדה לליגה השנייה, ויאדוליד בסך הכל קבוצה מאוד מפתיעה. המשחק הזה לא יגמר בתום 90 דק'. נסמן כאן X.

משחק מס. 123 - קורדובה - הואסקה

עוד משחק במסגרת גביע המלך. קורדובה מדורגת במקום השלישי בליגה כשהיא מסיימת בתיקו 1:1 במחזור האחרון מול ויאריאל, זאת אחרי רצף נהדר של חמישה ניצחונות! היא תארח היום את הואסקה שפתחה חלש מאוד את הליגה ובמאזנה רק חמש נק' בשבעה משחקים. היא סיימה בתיקו 1:1 במחזור האחרון מול ג'ירונה בחוץ, זאת אחרי שהפסידה לאותה קורדובה בבית, 1:0. נראה שגם במשחק היום ידה של קורדובה על העליונה. נסמן כאן 1.

משחק מס. 129 - אלמריה - אלצ'ה

אלמריה היא אחת הקבוצות החזקות השנה בליגה השנייה בספרד. ככל הנראה היא תהיה אחת מהשתיים שיעפילו בתום העונה לליגה הראשונה. אלמריה במקום השני כרגע עם תיקו במחזור האחרון מול ויאדוליד, זאת אחרי ארבעה ניצחונות רצופים. אלמריה התקשתה בסיבוב הקודם בגביע מול גוואדלחרה וניצחה רק אחרי הארכה. אלצ'ה שתשחק מולה היום נראית רע מאוד בתקופה האחרונה. היא במקום ה-13 בטבלה, עם תיקו במחזור האחרון 2:2 בבית מול נומנסיה, זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים, בינהם הפסד ביתי, 3:1 מול אלמריה. לדעתי אלמריה תעשה את העבודה שלה כשבנוסף לרצון להעפיל לליגה הראשונה בתום העונה, היא רוצה להגיע כמה שיותר רחוק בגביע המלך. נסמן כאן 1.

משחק מס. 157 - אנדר/אובר שערים (2-3) דפורטיבו לה קורוניה - אלקויאנו

משחק מגביע המלך. השתיים נפגשו רק לפני כמה ימים במשחק במסגרת הליגה, אלקויאנו ניצחה במגרשה 2:0. היא מדורגת במקום ה-14 בטבלה כשהיא מנצחת בשני משחקים רצופים והיא אחרי ארבעה משחקים לא הפסד. בחוץ היא מנצחת רק פעם אחת במהלך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה. דפורטיבו מהצד השני במקום השישי בליגה כשההפסד במחזור האחרון הגיע לה משום מקום. היא נראתה טוב מאוד עד אז, ניצחה בארבעה מתוך חמישה משחקים וגם במשחקים שלה נכבשים לא מעט שערים. למרות שבמפגש הקודם בין השתיים נכבשו רק שני שערים, נראה ש הפעם יכבשו יותר משלושה שערים. שחקני דפורטיבו יגיעו  לנקום בלאקויאנו. הם טובים יותר ממנה וההימור שלנו, ניצחון רב שערים לדפורטיבו. ההימור: 2

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק